שְׁאֵלָה:
מהן הדרכים הטובות ביותר להימנע מדמי נדידת נתונים בעת נסיעה לחו"ל?
Jan
2011-06-22 01:41:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש תוכניות נתונים בהן אוכל להשתמש בעת סיור במדינות שונות באזור מבלי לדאוג שייאכלו על ידי דמי נדידה. אם בכלל קיימות תוכניות כאלה, אני מניח שרוב ספקי טלקומוניקציה גדולים כמו Vodafone או T-Mobile יציעו אותן.

האם אתה בבריטניה? אם כן, יעזור לך לערוך את ההודעה שלך כדי לשקף זאת.
לא, גרמניה. זה לא אמור להשפיע על התשובות באמת ...
הרם SIM מקומי ששולם מראש או שכר מכשיר בשדה התעופה אם הטלפון שלך לא תומך ברשת שלהם
תֵשַׁע תשובות:
#1
+42
Ciaocibai
2011-06-22 03:57:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הניסיון האישי שלי היה שעדיף לקבל כרטיס SIM לכל מדינה בה אני נוסעת. לספקים מקומיים כמעט תמיד יש את העסקאות הטובות ביותר, ולקנות כרטיסי SIM זה יחסית זול.

במיוחד במדינות אסיה (בהן יש לי יותר ניסיון בנסיעות) אתה יכול לאסוף בקלות כרטיסי SIM בקיוסקים כמעט בכל מקום, והתעריפים באמת זולים מאוד בהשוואה למקום מגורי (ניו זילנד). / p>

נדידת נתונים מספקים בינלאומיים היא גם יקרה מאוד; כדוגמה עם ספקית הסלולר הניו זילנדית שלי בסין הייתי משלם 25 דולר ארה"ב + מגה-בייט, ואילו קניית כרטיס סים מקומי זה עלה לי 8 דולר ארה"ב עבור 250 מגה.

השתמשתי גם בשיטה זו. זה עובד נהדר עבור כל נייד שאינו נעול. עם זאת, מדינות כגון יפן אינן משתמשות בכרטיסי SIM.
אני יודע שזה קל יחסית לקול / טקסט, אבל עד כמה זה עובד עבור חיבורי נתונים? האם הספקים תפסו?
גם בצפון אפריקה
-1
בוצע. מקווה שעוזר.
אני יכול לאשר שתשובה זו עדיין תקפה לאירופה.
25 דולר אמריקאי + GB, לא? אם זה ב- MB זה יקר בטירוף ...
#2
+17
Joel Spolsky
2011-06-22 07:25:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי לאילו מדינות אתה נוסע. אם המדינה משתמשת ב- GSM, ברוב המקרים התוכנית הטובה ביותר היא לוודא שיש לך טלפון GSM לא נעול, ולרכוש כרטיס SIM בתשלום כשאתה הולך במדינה שאליה אתה הולך.

אם אתה מחפש "SIM בינלאומי" תראה שיש טונות של אתרים שמוכרים סים בתשלום, ובמדינות רבות קל לרכוש אותם עם ההגעה לשדה התעופה אם אתה יודע בדיוק מה אתה מחפש.

#3
+13
Mark Mayo
2011-06-22 11:26:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפשרות אפשרית היא כרטיס SIM גלובלי, כמו אלה של GoSim. הם עובדים כמעט בכל מדינה.

שיטה אחרת יותר מטורפת, תלוי בשביל מה אתה צריך את הנתונים וכמה מהר הם צריכים להיות, היא קינדל 3G. יש לו נתונים בחינם להורדת ספרים ב- Whispernet של אמזון כמעט בכל מדינות העולם, ויש בו דפדפן ניסיוני בסיסי. עם קצת מאמץ הצלחתי להפעיל את GMail, מפות גוגל, GTalk ועוד - פייסבוק וטוויטר אפילו עובדים לרוב.

אז אפשר להשתמש בחינם בדפדפן הניסוי במדינה אחרת? מופתע שאף אחד לא פרץ את המערכת כדי להפוך את הדלקת הזו למוקד Wi-Fi / USB.
@kiradotee כן, כל עוד המדינה נתמכת על ידי whispernet, אבל זה (כשהשתמשתי בו לפני 5 שנים) היה איטי. כפי ש. כלב. שימושי רק לבדיקת דוא"ל, אינך רוצה לגלוש או לשתף את החיבור שלך.
#4
+9
Gagravarr
2011-06-22 01:46:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מניח שאולי אתה נמצא בבריטניה על סמך הרשתות שרשמת?

שכן באירופה, וודאפון כרגע די טובות. דרכון וודאפון אומר שזה חיוב יחיד לענות / להתקשר, והשאר הוא לפי שיעור בריטניה. אם אתה מתכנן 40 ליש"ט + לחודש, הם יתנו לך 25 ​​מגה ליום / מדינת נתונים בחינם, ו -10 טקסטים בחינם ביום

כשאני יוצא מחוץ לאירופה, אני פשוט להרים כרטיס PAYG, להשליך אותו בטלפון רזרבי ולהשתמש בזה. בדרך כלל מסתדר הרבה יותר זול ונותן לך מספר מקומי כדי שאנשים יוכלו להתקשר אליך בקלות מהמדינה בה אתה נמצא.

-1: תשובה זו מכילה מידע מקומי מדי; חברות משנות את התוכניות שלהם כל הזמן וללא אזהרה, ולכן תשובה זו עלולה להסתבך זמן רב. זכור, אנחנו לא עונים רק לאדם הזה כרגע, אנו בונים התייחסות מתמשכת.
במהלך השנתיים האחרונות, כל שינוי שביצעה וודאפון לנדידה באירופה הפך אותה לזולה יותר (למשל מחירים מוזלים, יותר דברים מקובצים), כך שיש סיכוי שהדברים ישתפרו לעומת התשובה לאורך זמן!
בדיוק - ואם הם ישתפרו, התשובה כבר לא תהיה מדויקת.
@HedgeMage: למרות זאת, רעיון כללי של המחירים עדיין יהיה שימושי
#5
+9
fredley
2011-06-24 21:46:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעוד שהוא די איטי לשימוש, דפדפן האינטרנט קינדל 3G עובד מספיק טוב לדוא"ל ולגלישה מסוימת, וה- SIM 3G הוא ללא חוזה ועובד בכל רוב העולם. חסום את עלות הרכישה זה הופך אותו לחופשי להשתמש באינטרנט לנסיעות רבות.

ויש לזכור כי הגרסאות העדכניות ביותר השביתו את הפונקציונליות של דפדפן האינטרנט (מלבד wikipedia ו- amazon.com) בעת שימוש ב- 3G ולא ב- WiFi.
אין שום ערובה שאמזון בסופו של דבר לא תשבית את הגלישה הכללית של 3 גרם. אם ברצונך להשתמש בשיטה זו, עליך להשיג קינדל 2 או 3
#6
+9
mouviciel
2011-07-07 10:45:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדרך הטובה ביותר שלי להימנע מדמי נדידת נתונים בעת נסיעה היא פשוט לא להביא טלפון סלולרי לחו"ל.

ביצוע שיחת טלפון קל מכל מקום ללא טלפון סלולרי וחיבורי אינטרנט ניתנים ברבים. מקומות בקפה-קפה.

יתר על כן, זהו אובייקט אחד שלא יגנבו אותך אם הוא יישאר בבית.

גם אני עושה את זה. אבל אם היה לי טלפון חכם עם מפות גוגל או דומה הייתי מתערב שארצה למצוא דרך זולה להביא אותו.
די חכם ממך, אם כי בדרך כלל אני לוקח את הטלפון הנייד שלי כדי להשתמש בהזדמנויות ה- Wi-Fi שבתי קפה, מסעדות ובתי מלון מציעים בדרך כלל. ללכת לבתי קפה באינטרנט יקר יותר ולפעמים אתה צריך לעמוד בתור.
#7
+4
Sparkle
2011-06-29 05:24:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המחירים הטובים ביותר מתקיימים בדרך כלל אם אתה קונה SIM מקומי. לחלופין, שוחח עם חבריך באמצעות חשבון Skype דרך האינטרנט. אם אתה רק רוצה לבצע שיחות, ישנם מספר ספקי Voice over IP מלבד Skype. אם אתה רוצה לקבל שיחות לקנות SIM מקומי הוא הזול ביותר.

שאלה זו נוגעת להימנעות מדמי נדידה * נתונים *
#8
+3
kiradotee
2016-04-27 02:27:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זו לא שיטה המוכנה לכל המדינות, אבל אם אתה מבריטניה תוכל לקבל כרטיס SIM אחד, יש להם מערכת Feel At Home המאפשרת לך להשתמש בתכנית שלך מדינות אחרות *.

* בעת כתיבת שורות אלה ( עודכן באפריל 2017 ): אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, בולגריה, איי התעלה, קרואטיה , קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, גיברלטר, יוון, הונג קונג, הונגריה, איסלנד, אינדונזיה, האי מאן, ישראל, איטליה, לטביה, ליכטנשטיין, ליטא, לוקסמבורג, מקאו, מלטה, הולנד , ניו זילנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, רפובליקת אירלנד, רומניה, סלובקיה, סלובניה, ספרד, סרי לנקה, שבדיה, שוויץ, ארצות הברית.

(+1) רשימה מוזרה למדי אבל בכל זאת מעניינת.
#9
  0
chx
2017-04-30 04:40:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישנם לא מעט נקודות חמות לכיס עם תוכניות נתונים גלובליות או רב מדינות בנקודות מחיר נמוכות בהרבה מאשר נדידה. יש לי Glocalme U2, שמעתי דברים טובים על Pokefi שנראה זול יותר אבל מכסה הרבה פחות מדינות. כמו כן, ה- Glocalme U2 מאפשר - אך אינו דורש - SIM מקומי. מכשירים דומים כוללים את Skyroam ו- Keepgo, אך אני לא יודע דבר מאלה, אך נראה שהם יקרים בהרבה מ- Glocalme U2 או מה- Pokefi.

אלה פתרונות נתונים בלבד אך השאלה הייתה לגבי נתונים מלכתחילה, ה- VoIP השני הוא חבר שלך אם אתה צריך לבצע שיחות טלפון.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...