שְׁאֵלָה:
האם הגבול בין גרוזיה לרוסיה פתוח לאזרחי מדינות אחרות?
hippietrail
2011-06-23 14:13:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שהגבול האחד בין הרפובליקה של גאורגיה לרוסיה שאינו במחוז המורדים נפתח רשמית בשנתיים האחרונות ... אך הדיווחים סותרים אם אנשים שאינם ממדינות חבר העמים לשעבר יכולים לעבור.

אז האם מישהו יכול בבקשה לאשר בצורה כזו או אחרת, האם הגבול בין גרוזיה לרוסיה פתוח למטיילים?

מדוע התשובה המקובלת מנוגדת לאחרים, נראה לי תשובות מבוססות יותר?
קיבלתי את התשובה שעשיתי כי הייתי שואל השאלה, הייתי בג'ורג'יה במשך 7 חודשים ופגשתי אנשים שחצו או תכננו לעבור. התשובה המקובלת תמכה בכך. נראה כי התשובות האחרות רק חוזרות על כללים ושמועות ו / או דנות בעניינים קשורים ללא ניסיון אישי או התייחסויות מהימנות. אבל אם יש לך ניסיון אחרון או הפניות מהימנות הייתי רוצה לראות אותם כלולים.
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+14
VMAtm
2011-06-23 14:48:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש נקודה אחת לחצות את הגבול בין גאורגיה לרוסיה: Verchniy Lars. הוא פתוח למכוניות מאז ה -1 במרץ 2010. שימו לב כי עליכם להשיג את הויזה הגרוזינית והרוסית כדי לחצות את הגבול.

אינכם יכולים לחצות את הגבול הגרוזיני מדרום אוסטיה או שטחי אבחזיה ! זה פלילי בג'ורג'יה, ואתה יכול לקבל בעיות שם.


עדכון:

על פי מידע זה כל מה שאתה צריך לחצות את הגבול הוא:

  1. אם למדינה שלך יש הסכם עם ג'ורג'יה לגבי מעבר ללא ויזה (כגון אוקראינה, ארמניה, וכן הלאה), אתה פשוט חייב עקוב אחר כללי מעבר הגבולות של רוסיה וגאורגיה (ראה זאת באתרים הרשמיים)
  2. אם אתה זקוק לוויזה שלך לביקור בג'ורג'יה, ויש לך אותה, ואתה ממלא אחר כללי מעבר הגבולות - לא יהיו לך בעיות.
  3. אינך יכול לקבל ויזה ממש בגבול בורכני לארץ . אתה יכול להשיג את זה בכל הגבולות הרשמיים האחרים של גרוזיה, אבל לא שם. אני חושב שזה יכול להיות גורם לבעיות אצל חלק מהעמים.

כמו כן, יש נתונים סטטיסטיים מאתרים שונים שהיו כמה לא רוסים ולא גרוזינים שחצו את הגבול.

@VMAtm: ניסיתי באופן ספציפי להצהיר שידעתי ש"פרובינציות המורדים "אינן ניתנות להפרשה - אולי עלי לומר זאת בצורה אחרת? האם אתה יכול לאשר שאינם רוסים ושאינם גרוזינים יכולים באמת לעבור בוורצ'ני לארס? קראתי שאולי זה אפשרי רשמית אבל אנשים נדחו. אך נראה כי תשובות באתרים שאינם SE אינם מגדרים את ההימורים שלהם.
עדכן את השאלה. הנקודה העיקרית היא ש ** אינך יכול לקבל ויזה ממש בגבול בוורצ'ני לארס **. בכל שאר הגבולות אתה יכול, אבל לא שם.
@VMAtm: תודה שמנקה את זה קצת בשבילי. אני מאוסטרליה ולכן אני לא צריך ויזה לג'ורג'יה אבל אני צריך ויזה והזמנה לרוסיה, שהנחתי שאצטרך להגיש בקשה למקום אחר והנחתי שלא יהיה אפשר להגיע לגבול, למעשה אני אשאל בשאלה אחרת.
מידע על אודות הויזה הרוסית ניתן למצוא כאן: http://travel.stackexchange.com/questions/11/what-is-the-best-way-to-obtain-visas-for-the-trans-mongolian-railway
האם אתה מוגבל לנסוע לג'ורג'יה מרוסיה? יכול להיות שתוכל להגיע לשם ממדינה אחרת?
@VMAtm: אני מאוד רוצה ללכת מגאורגיה אם אפשר כי אני מעוניין במערכת היחסים וההיסטוריה בין שתי המדינות, וכיוון שאני אהיה מבוסס בטביליסי. מעניין אותי אילו אפשרויות אחרות קיימות בקרבת מקום, כל עוד ניתן לעשות זאת באמצעות שיטות נסיעה יבשות (ללא טיסה).
יש כמה מעבורות מבאקו, אזרבייג'ן לאסטרחן. אבל זה עוד גבול מדינה לחצות.
#2
+10
hippietrail
2012-04-12 15:14:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי תשובה מעודכנת לשאלה זו החל מהיום ה- 12 באפריל 2012. מטייל פולני בהוסטל שלי בטביליסי אומר לי כי זרים ממדינות שונות רשאים כעת לחצות את גבול גרוזיה / רוסיה בשני הכיוונים ב Verchniy Lars.

ככל הנראה חוק או תקנה או תקנה רוסית בוטלו ולא הייתה הגבלה במעבר הגבול הזה בצד הגאורגי.

אנסה לכלול קישור אם אוכל למצוא אותו.

הייתי בקזבגי בשנה שעברה וחשבתי שאינם אנשי חבר העמים לא יכולים לעבור, זה יהיה נחמד לקבל מידע סמכותי על זה, אבל אני חושב שזה כנראה ברוסית איפשהו.
#3
+8
RoflcoptrException
2011-08-25 16:43:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק פגשתי אתמול חבר שחזר ממסע לג'ורג'יה. הוא רצה גם לחצות את הגבול לרוסיה אבל זה לא היה אפשרי. הם אמרו לו שמותר לאזרחים רוסים וגאורגיים בלבד.

לא יודע אם הם אמרו לו עובדות שגויות, אבל הגבול סגור.

באיזו נקודת גבול הוא היה? ורכני לארס?
האם יש תוצאות? כמו כן, אני רוצה לדעת - האם לחברך הייתה ויזה ברגע מעבר הגבול?
ויזה לרוסיה? זה מאוד מוזר. יש לי 4 חברים שעוברים את הגבול באוגוסט 2011.
יכול להיות - סמוך ל 08/08 יכולות להיות צרות.
#4
+5
Fleur Flaneur
2012-03-21 02:27:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה לא חוקי (אם כי אתה יכול להגיע מג'ורג'יה לאבחזיה ואתה יכול להגיע מאבחזיה לרוסיה, אבל כמעט בוודאות תיעצר אם תנסה להיכנס מחדש לג'ורג'יה לאחר שנכנסת מאבחזיה מרוסיה, אם כי מהניסיון של חברים שנוסעים לג'ורג'יה-אבחזיה-ג'ורג'יה ניתן לביצוע ולכאורה מאושרים על ידי הרשויות הגאורגיות והאבחזות כאחד). -5 IIRC) ואז לקחת את הסירה מטרבזון בטורקיה לסוצ'י ברוסיה.

#5
+4
Jonathan Allard
2017-04-06 05:09:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיים חשבון החל מיולי 2016 מאת בלוגר אוסטרלי, ניק מ סייר אננס , וחברו האוקראיני חוצה את ורהני לארס במכונית גרוזינית, עם תמונות לגיבוי. לפי הדיווחים, לקח להם 12 שעות לעבור (בהמתנה בתור בין 4 לפנות בוקר עד 4 אחר הצהריים) בעונת השיא.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...