שְׁאֵלָה:
איזו עבודה עונתית יכולה לממן נסיעות?
Keyslinger
2011-06-22 21:45:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב את אסטרטגיית הנסיעה הכוללת הגעה למקום עבודה בקרבת היעד שלך ולעבודה עונתית עד שחסכת מספיק בכיף באותו אזור גאוגרפי ובסביבתו.

הארכיטיפי דרך לעשות זאת היא להשיג עבודה במפעל שימורים או דיג במדינת אלסקה ולעבד פירות ים לעונה ואז שילמתם את ההוצאות והטיסה הביתה בתוספת כסף לשריפה בריצה באלסקה, סקי, רפטינג, קמפינג וכו '.

מה שאני רוצה לדעת, זה אילו תרחישים דומים אחרים קיימים בו קיים שוק עבודה מוכן ובעל תחלופה גבוהה הממוקם בחלק מהעולם בו אוכל להשיג גם את התיירים שלי.

אני חושב שיש לשנות את כותרת השאלה כדי לשקף כי OP באמת רוצה להכיר מקצועות דומים באזורים * אחרים * בעולם, ולא תשובה ספציפית לאלסקה.
שֵׁשׁ תשובות:
#1
+16
John Lyon
2011-06-23 03:28:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באוסטרליה יש קטיף פירות, דבר שנעשה בדרך כלל על ידי עבודה עונתית (aka packpackers). השעות ארוכות והעבודה קשה, אבל השכר שלנו גבוה ורוב העבודה היא בקווינסלנד, מה שמאפשר לך גישה לכמה מיערות הגשם והשוניות הטובים בעולם, כמו גם לשאר אוסטרליה או ניו זילנד כשאתה מוכן להמשיך הלאה. תזדקק ל אשרת חופשה לעבודה כדי לקבל כל סוג של עבודה באוסטרליה.

אם למישהו יש עוד תשובות כאלה, אנא שתף ​​אותם.
יש אזהרות.לפעמים זה הרבה יותר קשה להיכנס ממה שאתה חושב.לפעמים אתה צריך כמה מאות דולרים כדי להתחיל עם ציוד ואירוח בתשלום במקום וכו '. יש סוכנויות שיכולות לעזור והוסטלים במיוחד לקוטפים באזורים מסוימים.
#2
+10
russjman
2011-06-23 01:56:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

WWOOF (עובד בחווה אורגנית). יש כמה הזדמנויות שקרובות יותר ל"יעדים "מאחרות. אחד שהעניין אותי היה חווה קהילתית / אורגנית ליד מקדש בודהיסטי בברזיל. הייתה גם סאו קרלוס הזדמנות בעיר, אם האזורים הכפריים אינם בשבילך

רק שוטף תשובה ל שאלה דומה מאת ג'ינמין

אתה צריך להצטרף / להירשם ל- WWOOF שדורש קצת כסף.שמעתי סיפור אימה אחד או שניים מאנשים שחוו חוויות רעות מאוד לפני שנים.אני לא יודע כמה נעשה כדי לטפל בחששות האלה.
#3
+9
Gagravarr
2011-06-22 22:38:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נפוץ בקרב סטודנטים באירופה הוא מחנה אמריקה ודומיה. הם משלמים את כרטיסי הטיסה שלך למחנה, משלמים לך קצת בזמן שאתה שם (יותר אם יש לך מיומנות שימושית כמו הצלה, עזרה ראשונה, לימוד וכו '), ואז אחרי שהיית במחנה יש לך את השאר של הקיץ כדי ליהנות מהארץ.

הוראת אנגלית כשפה זרה (EFL) היא עוד אחת שעשויה להציע טיסות ותשלום הגון למדי, אך לעתים קרובות תזדקק להסמכה או לפחות ניסיון.

האם אתה מתכוון [זה] (http://www.campamerica.co.uk/page/applications/152) עם מחנה אמריקה?
#4
+8
Tom Au
2011-09-18 03:04:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יעדים תיירותיים הם בין אלה שהכי זקוקים לעובדי קיץ במקומות כמו אלסקה.

בעת שייט בקיץ, נדהמתי שוב ושוב מהעובדה שעיירות תיירות מדווחות בדרך כלל על אוכלוסיות של כ- 1500 בקיץ, ו -500 בחורף.

אוכלוסיות מקומיות פשוט אינן מספקות מספיק כוח אדם כדי להתמודד עם סחר התיירים. זה נכון במיוחד מכיוון שחלק מהמקומיים נופש AWAY במהלך הקיץ. מה שהמקומיים עושים זה לספק בעלות (וחלק מהכישרון הניהולי) למפעלים תיירותיים. שאר כוח העבודה "מיובא", ובדרך כלל "עולה" כמה ימים או שבועות לפני ההמונים. מאי (או תחילת יוני) הוא זמן טוב לחפש מקומות עבודה שם.

רבים מבתי המלון ושאר מקומות הלינה האחרים פתוחים ומאוישים רק בקיץ. סגירת ה -1 בספטמבר (1 באוקטובר או 1 בנובמבר) הייתה סימן שראיתי הרבה.

בעיקרון, ישנם שני סוגים של תיירים בעיירות אלה; אלה שנמצאים שם "רק" בכיף, ואלה שצריכים "לעבוד" כדי לממן את הכיף שלהם. ככל הנראה, אתה רוצה למצוא את מקומך בקטגוריה האחרונה.

#5
+8
hippietrail
2011-09-18 13:50:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפחות במערב קנדה הדבר לעשות הוא נטיעת עצים. לא נעים אך תמיד מבוקש ומשמש כגיבוי כאשר אינך יכול לקבל עבודה אמיתית. נראה שיש הרבה אתרים בנושא:

האם אתה יכול לומר למה אתה מתכוון ב"לא נעים "?
@guest: כנראה שרוב האנשים שונאים את זה אם כי יש בהחלט גם קבוצה שאוהבת את זה.מעולם לא ניסיתי את זה, אבל לפני שנים הייתי פוגש הרבה אנשים שעושים את זה באופן קבוע או שעשו את זה בעבר.
אה בסדר, תודה.חשבתי שהתכוונת ל"לא נעים "כמו ב"אנשים לא מסכימים שיש לשתול עצים".
@guest: אתה צודק בכך שבהחלט לא בחרתי במילה הטובה ביותר.
#6
+6
Fomite
2011-09-20 05:17:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה טיפוס בעל השכלה גבוהה שעדיין היה רוצה לראות את העולם ולעשות מסעות, כדאי לך להציץ בחברות "נסיעות הרפתקאות". בדרך כלל בקבוצות אלה מרצים בתחום הנושא באים לתת מה שאנשים רואים רקע והקשר. הייתי בטיולים עם ביולוגים ימיים, גיאולוגים וכו ', כך שזה יכול להיות משהו אם יש לך תואר מתקדם.

אין לי שם של חברה מסוימת כי בכנות למדי. , הם מתקפלים די לעתים קרובות.

אני לא בטוח מאיפה אתה אבל באירופה, זה בדיוק מה שאתה מדבר עליו: www.studienreise.de


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...