שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל לטייל בין עיירות בארה"ב מבלי לטוס?
VMAtm
2011-06-22 03:41:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם תוכל לעזור לי להחליט באיזה סוג תחבורה אוכל להשתמש בכדי לנסוע מעיירה אחת בארה"ב לעיר אחרת (זה יהיה נסיעה גדולה), בלי לטוס?

האם יש אוטובוסים, והאם יש איזו שיטת נסיעה מתאימה יותר?

זה תלוי באילו ערים ועיירות אתה מתכנן לבקר. במקומות מסוימים הרכבות הן הטובות ביותר, באחרות, האוטובוסים הם הטובים ביותר. במקומות רבים התחבורה הציבורית נדירה או לא קיימת ותצטרך מכונית.
יש סיבה להצבעה למטה?
שמונה תשובות:
#1
+27
victoriah
2011-06-22 03:46:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קיימים מספר קווי אוטובוס:

וכנראה עוד יותר שאני יכול ' אל תחשוב על זה עכשיו.

אתה יכול גם לנסוע ברכבת:

באופן כללי קווי האוטובוסים מכסים יותר את הארץ מאשר ברכבת. תוכלו לראות מפה של רשת Amtrak כאן:

רכבות למרחקים ארוכים בדרך כלל נוחות יותר מאוטובוסים למרחקים ארוכים. ברכבות למרחקים ארוכים הכוללים נסיעות לילה יש בדרך כלל מכוניות שינה עם מיטות. ברור שזה משפיע על המחיר, אם אתה רוצה שיהיה לך בקתה פרטית עם מיטה שהולכת לעלות הרבה יותר ממושב רגיל.

אוטובוסים זולים למדי אך די לא נוחים (תלוי ברמת הנוחות שלך).

אם אתה נהג טוב ומעל גיל 25, תוכל לשקול לשכור רכב. גם עלויות השכירות מעיר אחת והחזרתה לעיר אחרת יכולות להיות גבוהות למדי. לפעמים אתה יכול לקבל מבצעים מיוחדים על מכוניות להשכרה במחירים זולים מאוד, כאשר לחברה יש מספר רב של מכוניות שהיא צריכה להחזיר לעיר מסוימת.

אני לא חושב שזה ראוי לתשובה שנייה, אבל רציתי להזכיר את http://www.peterpanbus.com לנסיעה בין ערים בארה"ב. חוויתי איתם חוויות נהדרות ומצאתי שהן עדיפות על פני גרייהאונד או אפילו מסילת ברזל ביעדים שהם משרתים.
@Beoffett: למעשה, אני חושב שאתה צריך ליצור תשובה אחרת. ככל שיותר מידע, כך טוב יותר, במיוחד אם מדובר בחוויות אישיות! לאחר זמן מה, אם יש הרבה (או יותר מדי) תשובות, מישהו יכול ליצור תשובת "וויקי קהילה" עם סיכום של כל התשובות האחרות.
אני חייב לומר, אם תשיג את השינוי, סע ברכב מגבוס בחוף המזרחי. האוטובוסים היו מדהימים, נוחים, wifi בחינם - ואילו האוטובוסים של גרייהאונד היו סמיכים ויקרים.
כמו כן, לקחנו את הרכבת בין שיקגו לסיאטל - ו- WOW הרכבות האלה נוחות. קבל ספר טוב והתמקם :)
ברכבות יאפ יש מקום רב לרגליים במקומותיהם. אתה יכול לשכב לגמרי את המושב ולישון. פשוט קח שמיכה, ספר כמו שאמרה @Spedge.
#2
+13
dbkk
2011-07-06 14:39:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השכרת רכב היא האופציה הגמישה והמהנה ביותר.

אוטובוסים בין עירוניים בארה"ב אינם מתקרבים בנוחות, בתדירות או בנוחות לאנשים ברוב העולם (למשל אירופה ומזרח אסיה. ). למעט יוצאי דופן (5 בערך ערים מרכזיות), ברגע שתגיע ליעד, התחבורה הציבורית היא דלילה ולעתים נדירות, ואילו ההליכה ברחובות היא יוצאת דופן ולעתים לא בטוחה. אוטובוסים משמשים בדרך כלל אנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם רכב וחייבים להגיע לאנשהו, ולא לטיולי תיירות / הנאה.

רכבות עובדות היטב במסדרונות מבוססים (החוף המזרחי בין בוסטון / ניו יורק / DC, ו אזור מפרץ סן פרנסיסקו במערב), אך אחרת יכול להיות יקר יותר ופחות נוח ממטוס.

#3
+11
amh
2011-06-29 02:15:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

משהו נחמד ב- אמטרק הוא שאתה יכול לבטל את הכרטיסים שלך ללא קנס.
כך שתמיד תוכל לשנות את התוכניות שלך ברגע האחרון.

אם אני זוכר נכון, אמטרק אינה מחזירה את עלות הכרטיס שלך במקרה של ביטול; זה רק נותן לך שובר שתוכל להשתמש בו לקראת טיול עתידי.
#4
+9
Malvolio
2011-09-09 20:57:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אפשרות נוספת היא השכרת קרוואנים. זה כמובן יקר יותר, אבל הוא מאוד גמיש ואתם חוסכים במלונות (בנוסף אתם פוגשים כל מיני אנשים מוזרים ונפלאים בתחנות):

enter image description here

אני לא חושב שתחסוך במלונות. המלון הממוצע עולה כ-60-100 דולר ללילה, אך קרוב לוודאי שפנאי קרוואן יעלה לכם 150 דולר ליום. בנוסף אתה לא רוצה לנסוע בקרוואנים בתוך העיר שבה חניה היא סיוט.
@iHaveacomputer - כמו שאמרתי, "זה כמובן יקר יותר, אבל [...] אתה חוסך במלונות". אפילו אם אתה מקבל את המתמטיקה שלך, אתה חוסך 60-100 דולר ללילה כדי לקזז את הוצאות הנסיעה.
@iHaveacomputer מה זה מעל העלות של רכב שכור? אם שכר דירה זה עולה פחות מ -70 דולר ליום, יהיה לכם זול יותר בתיאוריה עם קרוואנים, במיוחד באזורים עם מעט בעיות חניה.
אתה יכול בקלות לשכור רכב בפחות מ- $ 70 ליום. בנוסף קרוואנים שותים הרבה גז - ואני מתכוון להרבה דלק.
#5
+8
Peter Hahndorf
2011-11-28 02:58:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה נוסע בין ערים בחוף המזרחי, מה שנקרא קווי האוטובוסים בצ'יינה טאון הם אחת האפשרויות הזולות ביותר. בדרך כלל הם מתחילים ונגמרים בעיירות הסיניות בהתאמה לניו יורק, בוסטון, וושינגטון הבירה, בולטימור, פילדלפיה וערים אחרות.

ישנן חברות שונות המפעילות את האוטובוסים האלה, אתה יכול לחפש באינטרנט או פשוט לשאול מסביב. בעיירה סין יש להם משרדים קטנים מהם יוצאים האוטובוסים.

קו אוטובוס כזה, Fung Wah, כולל [מאמר בוויקיפדיה] (http://en.wikipedia.org/wiki/Fung_Wah_Bus) הכולל קטע בתיעוד הבטיחות שלהם. יש להם גם אתר בכתובת [www.fungwahbus.com] (http://www.fungwahbus.com/)
והם גורמים לגשם או לזרוח! אני זוכר סופת שלג לפני כמה שנים סביב חג המולד. כל שאר מובילי האוטובוסים הפסיקו לפעול במשך יממה בזמן שצ'יינה טאון עדיין נסעה. זה נותן לך מושג על רמות הבטיחות שלהם, אבל אם אתה באמת באמת צריך את הנסיעה ...
#6
+7
gmich
2011-11-29 23:29:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על Bolt Bus הראשון ועל MegaBus השני לנסיעה בחוף המזרחי (בוסטון, ניו יורק, פילי, די.סי., בולטימור).

כאמור בתשובות אחרות, שניהם בדרך כלל זולים יותר מגרייהאונד / פיטר פן (למעשה ויקיפדיה מספרת לנו כי "BoltBus הוא ... מיזם 50/50 בין קווי גרייהאונד לקווי אוטובוס פיטר פן"). לא רק זאת, אך לעתים קרובות הם זולים באותה מידה אם אינם זולים יותר מקווי צ'יינה טאון אם הוזמנו מראש.

ניתן לעלות על אחת מהן על ידי הצגת מספר ההזמנה בטלפון, מהדואר האלקטרוני או מה SMS. שלח לך.

המיקומים שלהם נוחים גם כן. בבוסטון ובדי.סי. הם יוצאים מאותו מקום כמו כל האוטובוסים והרכבות הגדולים (תחנת דרום, תחנת יוניון). בניו יורק, בולט ומגה עוזבים (לדעתי) מיקומים נוחים יותר מאשר אוטובוסים אחרים. הם כל כך איסוף בצד הרחוב בשנות השלושים (מגה ב 31/9 ave, בולט ב 33/7 או 34/8 תלוי ביעד). רשות הנמלים, מסוף האוטובוסים הגדול בניו יורק, היא מקום לא נעים להיות בו, וזה מאוד מעצבן לנווט. צ'יינה טאון יותר מהדרך, אם כי אם בכל זאת הולכים להיות במרכז העיר, המיקום הזה טוב יותר.

Bolt Bus tip טיפ: הירשם לחשבון לפני שאתה קונה. בדרך זו אתה מקבל כרטיס "A", כלומר אתה עולה תחילה על האוטובוס! וודא שאתה מקבל מושב עם שקע חשמל, מכיוון שלא לכל המושבים יש אחד!

אם אתה נוסע מהחוף המזרחי לכל עיר גדולה אחרת, לדעתי אתה צריך לטוס. מחירי הנסיעה לכיוון אחד הם לרוב רק 50% מהשיעור היחסי. אמטרק בדרך כלל (לא תמיד) יקרה יותר מטיסה.

#7
+6
Shawn Wildermuth
2011-06-29 02:18:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אמטרק> IMO אוטובוסים - אך אל תגיע לכמה שיותר מקומות.

#8
+6
BrendanMcK
2012-01-25 16:32:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה מדבר למרחקים ארוכים - אמור שיקגו לסיאטל או משהו דומה, משהו שייקח ליום אחד אולם אתה נוסע (אוטובוס / רכבת), הרכבת תהיה הרבה יותר נוחה, ועשויה להיות מהנה ניסיון בפני עצמו.

בקווים למרחקים ארוכים, רכישת שינה ישנה אופציונלית: מושבי האוטובוסים הרגילים מרוחקים הרבה יותר זה מזה כמושבים במטוס, והם נשענים לא מעט דרכים - לא קרוב שטוח, אבל בהחלט קרוב יותר ל 45- בערך - ואפילו יש לנוח אוכל שצץ, כמו לה-זי-בוי. (החלק המביך היחיד הוא שאין משענת יד שמפרידה בין החלק שלך במושב לזה של השכן שלך!)

אתה יכול לקום, להסתובב, ללכת למכונית הצפייה, לקנות בקבוק בירה או יין או נשנושים, וצפו בנוף שעובר תוך כדי שיחה עם אנשים אחרים. (אני חושב שאתה יכול לשלם גם כדי להשתמש במכונית האוכל לשירות ישיבה מזדמן, ברגע שהמטיילים מהשורה הראשונה מסיימים להשתמש בו - עשיתי זאת בטיול של 24 שעות מסן פרנסיסקו לסיאטל לפני כמה שנים.)

אתה יכול לשלם תוספת עבור תא שינה, אבל זה די יקר - אתה באמת משלם עבור חדר עם מיטת קומותיים, אז זה ערך רע אם אתה נוסע לבד לעומת נסיעה עם חבר אתה יכול לחלק את העלות עם - אבל זה בעצם מעניק לך שירות מהשורה הראשונה: הארוחות כלולות ואז, ותוכל להשתמש במכונית צפייה מהמחלקה הראשונה. אך אם אתה רואה בכך יותר 'שייט יבשתי' מאשר רק תחבורה, אתה עשוי לשקול את זה כדאי. אמטרק היא הבעלות על הרכבות, אך לא על הקווים, וחברות המטען שבבעלותן נותנות עדיפות לרכבות משא משלהן, ולכן אין זה יוצא דופן שרכבת אמטרק מאטה ועוצרת זמן מה כאשר הרכבת המשאית לפנים מנקה מתג. הרכבת מלוס אנג'לס לסיאטל מכונה לעיתים קרובות "Cost Star-Late" ולא "Coast StarLight" מסיבה זו ...שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...