שְׁאֵלָה:
האם יש רשימה של משאבי לינה בחינם?
Slavo
2011-06-22 12:57:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני רוצה לנסוע לחו"ל בזול והייתי מעדיף למצוא מקום לינה דרך אדם או אתר, במקום להזמין מלון או אכסניה. יש couchsurfing.com, שאני מכיר.

האם אתה יכול להמליץ ​​על משאבים אחרים שבהם אוכל למצוא לינה בחינם?

עשר תשובות:
#1
+25
Beaker
2011-06-22 13:04:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האמת, הייתי מקפיד על גלישת ספות. אני שונא להישמע כמו חדשות ואומר שהרשימה של קרייג יכולה להיות מסוכנת, אבל אני מכיר כמה אנשים שחוו חוויות גרועות ... חוויות גרועות באמת. הייתי אומר להישאר עם אתר שמאמת משתמשים.

אם לא אכפת לך לעבוד, אתה תמיד יכול ללכת עם משהו כמו WWOOF. כמו כן, עבודה בהוסטל היא בדרך כלל הופעה די טובה. מקום פנוי למגורים וקצת מזומנים. בדרך כלל אתה יכול למצוא עבודה בעבודה אחת על ידי פשוט להיכנס ולשאול.

תודה על הקישור wwoof. לא היה לי מושג שהזדמנויות כאלה היו קיימות בכל כך הרבה מקומות. זה מאכיל עוד יותר את הפנטזיות האסקפיסטיות שלי.
אני טוען שזה לא "אירוח לינה בחינם" מכיוון שאתה מציע עבודה בסחר. לקרוא לזה כך יהיה להניח שלעבודתך אין ערך.
@Keyslinger Touche. עם זאת, אין החלפה כספית. לקבלת TANSTASFL טכנית לחלוטין. שום דבר אינו בחינם.
מלבד נסיעות. עצות SE? ;)
@Mark מאיו הא, באמת. טוב להוסיף גם לוויקי.
אתרים אחרים: http://www.helpx.net/index.asp ו- http://www.helpexchange.net/
#2
+10
VMAtm
2011-06-22 13:23:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

CouchSurfing היא הבחירה הטובה ביותר. כמו כן יש http://hospitalityclub.org, אבל זה הולך לקיפאון משנה לשנה, ו- http://bewelcome.org. נסה הכל ותקבל את הגרסה להישאר.

#3
+10
Mark Mayo
2011-06-22 13:26:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מועדון Couchsurfing and Hospitality הם הנפוצים ביותר, בוודאות. עם זאת תוכלו לשקול גם עבודות בר - במדינות מסוימות (למשל באנגליה) לרוב זה כולל לינה. באופן דומה, עבודה באכסניה מעניקה לך לעתים קרובות גם מיטה בחינם. ולפעמים רק צ'אט עם מקומיים ידידותיים עשוי לעבוד לטובתך.

כן, לעתים קרובות אתה יכול לקבל מיטה בחינם בהוסטלים (אך ללא תשלום) באוסטרליה לעתים קרובות למדי אם אתה עובד בהוסטל. מיטה היא בדרך כלל בין $ 20 (מעונות) ל- $ 40 (חדר פרטי) ללילה בהוסטל, אך שכר המינימום שם הוא 15.51 $ לשעה - אז נסו לא להיקרע על ידי עבודה 6 שעות ביום בקבלה לקבלת מיטה בחינם. . רק אומר' :)
#4
+9
mrigasira
2011-06-22 15:38:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לנסות http://www.airbnb.com/. השתמשתי באתר כדי להבין מקומות לינה בחלק מהנסיעות שלי ומצאתי שזה די שימושי.

החיסרון, אינך יכול להזמין מקום לינה מיד. עליכם לתקשר עם הבעלים ולראות מה מתאים לכם. פירוש הדבר שתתחיל את החיפוש די מוקדם.

[Airbnb] (http://www.airbnb.com/) הוא המקום הטוב ביותר לדעתי. אנחנו נשארים שם רק. בהחלט שווה להסתכל. מארחים מועילים לגלות מה ברצונך להוציא מהחופשה שלך ואף יציעו הצעות לדרכי נסיעה זולות או דברים לראות שאינם אטרקציות תיירותיות אופייניות. כדאי לבדוק את זה.
תודה רבה שרשמת את זה. שינית ממש את הדרך שבה אני חושב על חיפוש מקומות לינה.
תודה לך על כך! עשה לי את היום. יש לי את המארחים הטובים ביותר להמליץ ​​עליהם אם תרצה לנסות זאת כשתלך לעיר ניו יורק. ברצינות, האנשים האלה גורמים לי לרצות להקים מקום משלי כדי שאנשים יישארו! :)
airbnb אינו בדיוק 'זול'. כמו 60% יותר זול ממלון, לא 80% :)
כעדכון, Airbnb שווה כמעט למחיר בתי המלון.
#5
+2
Ivan
2012-06-21 14:32:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפעמים אתה יכול להיות מעוניין לישון בשדה התעופה ההגעה שלך כדי שתוכל לחסוך את הכסף ללילה הראשון במקום חדש. יש דף שיעזור לך להחליט אם שדה תעופה כזה או אחר נוח יותר לישון שם: לישון בשדות תעופה.

הערה: זה יכול להישמע מטורף, אבל אני ' ישנו הרבה פעמים בשדות תעופה שונים ואם אין לך בעיות לישון עם קצת רעש, זו אפשרות טובה אם הטיסה שלך יוצאת מוקדם מדי או שאתה מגיע מאוחר מדי ליעד שלך.

#6
+1
InquilineKea
2012-06-21 10:30:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכלו לנסות את ערכות המשנה של ערים בודדות, ו לבקש לקרוס. חוויתי הרבה יותר טוב מ- Reddit מאשר מ- Couchsurfing, אולי בגלל שאנשים לעתים קרובות "עוקבים" אחר ההודעות שלי ב- Reddit לפני שהם מציעים לי את הספה שלהם, מה שאומר שלעתים קרובות הם יותר מעוניינים בי.

לאחר עיון בתת-עריכות אזוריות אלה (למשל [המקומית שלי] (http://www.reddit.com/r/helsinki)), אני בספק אם זה יעבוד במקום אחר מאשר בארה"ב (פלוס בריטניה ואולי גם במדינות מערב אירופאיות אחרות) . ברוב חלקי העולם Reddit אינה * כל כך פופולרית.
#7
+1
Ivan
2012-06-21 14:26:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גלישת ספות נשמעת טוב, אבל אם אתה אוהב יוקרה, יש גרסה יוקרתית לגלישת ספות: ישיבה בבית. אני מכיר שני אתרים המציעים ישיבה בבית: בתים זה עולם ו טיפול יוצר. הרעיון הוא שהבעלים מציעים מקומות לינה בחינם בבתי יוקרה או בתי נופש ואתם מנקים ושומרים על בתיהם.

הבעיה היחידה היא שעבור מנוי לאתרים אלה עליכם לשלם תשלום קטן.

#8
+1
Ivan
2012-06-21 14:37:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תוכלו גם להחליף את ביתכם, כמו קמרון דיאז וקייט ווינסלט בסרט "החגים". זו אפשרות אידיאלית למשפחות, כי תחסוך הרבה כסף ואינך צריך לעבוד. הבעיה היא שאתה צריך להיות בטוח מאוד עם האורח שלך. השתמש ב- ExchangeMouse כדי למצוא בתים להחלפה בין 60+ מועדוני החלפת בתים. התוצאות משתנות מאוד בהתאם למיקומך ויעדך מכיוון שהאינטרס צריך להיות הדדי, קשה שיש אתרים המציעים חילופי נקודות כדי להגיע גם מעבר לדרישה זו.

#9
  0
Sandra Gies
2013-05-26 06:07:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמארח הן עבור Helpx והן עבור WWOOF, אני מבקש שכל מי שמשתמש בשירותים אלה לא יתייחס אליהם כאל חינם. זה יכול לעלות ביוקר לארח מישהו, במיוחד באזור נידח אליו צריך להביא אותו ואז להחזיר אותו לאופן תחבורה כלשהו.

יש הרבה הזדמנויות לחוויות פנטסטיות, הן עבור המארח והן עבור המתנדב. אין דבר גרוע יותר ממישהו שיבזבז את הזמן והאנרגיה שלי על ידי ניצול המצב והתנהגות כאילו זו חופשה. השתמש בשירותים אלה רק אם יש לך כוונה ויושרה להיות פרודוקטיבי ואחראי על עצמך. זה לא שירות שמרטפות ... זה תפקיד ויש לו רמות מחויבות בסיסיות למילוי.

ובכן המתנדב גם משקיע כסף גבוה בהתנדבות. דמיין שאתה צריך לשלם חברת תעופה יקרה וכרטיס אוטובוס למרחקים ארוכים רק כדי להגיע למארח. ואז המארח משנה לחלוטין את ההסכמה לגבי סוג העבודה שהסכמת לבצע, מ"פרויקטים של שיפוץ פנים "ל"עבודה חקלאית חיצונית קשה בשמש מדי יום". תגיד שאמרת למארח שאתה לא יכול להיות בשמש זמן רב והיא הסכימה. תגיד שעכשיו הפסדת 1000 אירו + רק כדי להגיע לשם וחזרה משם לאחר שאיבדת זמן גם להתווכח עם מארח שחושב שמתנדבים הם עבדים לשימוש ולהתעלל.
#10
  0
jbg
2015-12-29 05:32:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ישיבה בבית היא אפשרות לשהייה לטווח ארוך יותר, ודרך ממש טובה לחוות מקום יותר "מקומי" מאשר תייר. מצאתי ל MindMyHouse מקום טוב להתחיל למצוא הזדמנויות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...