שְׁאֵלָה:
האם ארמניה ואזרבייג'ן יאפשרו לתייר להיכנס אם יש להם חותמת של המדינה האחרת בדרכון?
hippietrail
2011-06-23 23:04:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שיש זוגות מדינות מסוימים (שלא מסתדרים זה עם זה) שבהם לא יתאפשר למטייל להיכנס למדינה אחת אם יש להם חותמת בדרכון מביקור במדינה השנייה.

בהתחשב בהיסטוריה של ארמניה ואזרבייג'ן אני תוהה אם שתי אלו הן צמד מדינות כזה? הייתי בארמניה בשנה שעברה ואני שוקל לבקר השנה באזרבייג'ן בזמן שאני בג'ורג'יה.

שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+15
MastaBaba
2012-06-26 10:26:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הנה חוויה ממקור ראשון (ביקרתי באזור לפני כמה שבועות). ביקור בארמניה אינו מהווה בעיה עבור אזרבייג'ן, וגם לא להפך. מה ש הוא בעיה, זה שיהיה לך ויזה לנגורנו-קרבאך (NKR) בדרכון שלך כשאתה רוצה לבקר באזרבייג'ן. ואכן, במקרה הטוב לא תכניסו אותך לאזרבייג'ן.

נאמר כי ל- NKR אין שום בעיה להנפיק את אשרת ה- NKR על גבי נייר נפרד, כך שאתה יכול לבקר אזרבייג'ן אחר כך, אבל אני לא יכול לאשר זאת.

כן שמעתי בדיוק את אותו הדבר בעצם.
אני יכול לאשר את שני חלקי התגובה. החלק הראשון מנסיוני, כשביקרתי בשתי המדינות במרץ 2012 באותו דרכון. עבור אשרת ה- NKR שניתנה על דף נייר, חבר נפש ביקר בה וזה מה שקרה. אך כדאי שתוודא ותבקש מהם לתת אותו על נייר נפרד לפני שהם מדביקים אותו! :)
אישור נוסף!אני סטודנט טורקי בדיליג'אן, ארמניה ועמיתי האוסטרי שהיה לו ** כרטיס מגורים ** בארמניה הצליח לנסוע הלוך ושוב לבאקו.
#2
+8
VMAtm
2011-06-23 23:15:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על פי בלוג זה, עליכם לנסות להימנע מביקור בשתי המדינות עם אותו דרכון. אם אתה מקבל שני דרכונים (ישראל וארה"ב, למשל), נסה להיכנס למדינה אחת על ידי אחת מהן, ולשני עם דרכון אחר (כפי שעשה מחבר הבלוג).

הבעיה העיקרית אפשרי לבקר ברפובליקה נגורנו-קרבאך. זה פשע באזרבייג'ן (מעבר גבול לא חוקי), אז גם אם היית ב- NKR, אל תגיד מילה על זה . הם לא יכולים להוכיח כלום בלי דבריך. היזהר ובהצלחה.

הממ יש לי רק דרכון אחד אבל חשבתי להיכנס ל- NKR מכיוון שאני מאמין שזה מסלול טוב מטביליסי לכווית ...
ובכן, כידוע, לא תהיה לך שום חותמת שם, אבל היזהר במהלך הנסיעה שלך
@Keyslinger תודה. מקווה שאשפר את האנגלית שלי באתר זה.
יש מדינות שיאפשרו להעניק לאזרחיהן שני דרכונים כדי שיוכלו לבקר במדינות שנמצאות בסכסוך זה עם זה. אז הויזה והבולים שלך מ- NKR יכולים להיות באחד ואתה נכנס לאזרבייג'ן עם השני.
כתובת האתר של הבלוג מקולקלת.
@Farid Movsumov כן, המחבר הסיר את הפוסט. כל מה שאתה יכול לעשות - חפש בגוגל מהמטמון שלו: `site: puerrtto.livejournal.com 152718.html`
הנה [כל הבלוג באתר archive.org] (https://web.archive.org/web/20130601011435/http://puerrtto.livejournal.com/152718.html?page=2&cut_expand=1).
יש סיבות להצביע?
#3
+5
Շի րակ
2015-01-29 11:59:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ביקור בפועל ברפובליקה נגורנו-קרבאך הוא פשע באזרבייג'ן, אך לא תגיע לשום סוג של בעיה בארמניה בגלל ביקור באזרבייג'ן.

ביקרתי בארמניה עם חבר שהיה לו אזרביג'אני. ויזה בדרכון שלו ובארמניה שאלו כמה שאלות בנוגע לביקורו מאזרבייג'ן לפנינו, ואז הם הרפו לו ללכת (אני ארמני מאיראן וחבר שלי איראני.)

האם יש לך הפניות לכך?


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...