שְׁאֵלָה:
באילו זמנים בשנה הכי טובים לבקר בצרפת?
Darren Kopp
2011-06-22 04:13:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשביקרתי ברומא, איטליה, בסופו של דבר ביקרתי במהלך חודש אוגוסט, ונראה שזה הזמן בו רוב האיטלקים ברחו מהעיר לאזורים קרירים יותר. זה היה נחמד כי היה פחות תנועה ולכן הצלחנו לנוע טוב יותר. יחד עם זאת, היה ממש די חם, וזה לא היה כל כך כיף. אני בהחלט לא חובב קהל, אבל מעדיף להתמודד עם קהל מאשר עם מזג אוויר גרוע ופחות פעילויות.

מה הם הזמנים האידיאליים של השנה לבקר בצרפת, במיוחד בפריז, תוך איזון מזג האוויר, ההמונים (תושבים מקומיים ותיירים) ופעילויות זמינות (פסטיבלים וכאלה)?

שמונה תשובות:
#1
+16
nic
2011-06-22 05:05:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי ממליץ על קיץ.

מזג האוויר חם אך לא חם מדי b>, פחות מאשר באיטליה או ביפן. ראה גרף מינימום / מקסימום זה ב נחמד (בצלסיוס, 25 ° C = 77 ° F):

France Nice temperature

במהלך הקיץ מקומות תיירותיים פתוחים b> בכל מקום, אפילו בדרום, ככל שחמים יותר טוב.

במהלך הקיץ אנשים העובדים בפריז עוזבים לדרום, אך בפריס יש עדיין פעילויות רבות, אפילו יותר מאשר בעונות אחרות.

רוב הפסטיבלים b> לקרות במהלך הקיץ, במיוחד כפריות ( רשימה).

עונות אחרות יכולות להיות גשומות אך בקיץ בדרך כלל לא. ראה את הנתונים הסטטיסטיים של גשם נמוך b> במהלך יולי / אוגוסט:

France Nice rain

#2
+16
mteng
2011-06-22 07:45:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני ממליץ על מאי או ספטמבר. בפרט, פריז הולכת להיות מוצפת בצפיפות במהלך יוני, יולי ואוגוסט עם סטודנטים ומשפחות שיכולים לנסוע רק באותם חודשים.

#3
+9
MattiSG
2011-11-01 17:08:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למעשה הכל תלוי לאן אתה מתכוון להגיע ומה אתה רוצה לעשות. בצרפת יש הבדלים אזוריים חזקים מאוד, הן במזג האוויר והן בתקופות התיירות.

לפריז, אני ממליץ לבקר בה באוגוסט, שם רוב המקומיים עזבו את העיר. זה יהיה מלא בתיירים, אבל עדיין יהיו פחות אנשים מאשר בתקופות אחרות בשנה, ומזג האוויר יהיה טוב. ואז, מפריז, אתה יכול ללכת כמעט לכל מקום בקלות ברכבת.

לגבי פסטיבלים, בפריס יש הרבה כאלה בכל השנה. שאר המדינה בדרך כלל מרוכזת הרבה יותר בתקופת הקיץ.

כדי לתת דוגמא נוספת ליעד תיירותי: להפך, אני ממליץ לבקר בריביירה רק מחוץ לעונה, כלומר תחילת מאי - מחצית יוני או ספטמבר - אוקטובר. מזג האוויר עדיין יהיה מקסים, אך יהיה חי יותר באופן משמעותי לגבי חופים צפופים ועיירות קטנות מאשר בין יוני לאוגוסט.

#4
+7
Elena Rementer
2011-09-05 12:12:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הזמן הטוב ביותר לבקר בצרפת הוא באביב (אפר-יוני) או בסתיו (ספטמבר-נובמבר), יולי ואוגוסט הם הגרועים ביותר עבור ההמונים. בקר בצרפת במהלך האביב או הסתיו, תוכל ליהנות מהטיול שלך באותה תקופה.

אני מסכים לחלוטין, זה מכסה את כל היעדים המובילים באירופה למעשה. טריק טוב הוא להגיע ליעדים משניים בשיא ולשמור את היעדים המובילים לזמנים שאינם בשיא.
#5
+6
Rory
2011-07-11 14:49:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמעתי שאנשים רבים בצרפת לוקחים את החופשה שלהם במהלך אוגוסט, ומכאן חנויות / עסקים רבים ייסגרו ואירוחי תיירות רבים יהיו עמוסים ויוזמנו.

ביליתי ~ שבועיים באופנוע ברחבי צרפת בשבועיים הראשונים של ספטמבר, ולא הייתה לי בעיה עם הזמנת אירוח, הצלחתי פשוט להופיע בשעה 17:00 ולהיות חדר ללילה. מזג האוויר היה גם עדיין די חם.

#6
+4
user141
2011-10-26 00:34:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בפריז סוף השבוע הרביעי בנובמבר. ואז יש את Salon du vin השנתי של ה"וינדרונים "העצמאיים. האירוע הזה הוא מאסיבי ובאמת שווה ביקור. אלפי חקלאי יין מציגים את הקציר האחרון שתוכלו לטעום.

תוכלו להתרשם מהאירוע כאן

#7
+3
Relaxed
2013-05-08 16:47:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנשים רבים הציעו עצות מועילות אך ברצוני להדגיש כי גם האקלים וגם דברים לעשות יהיו תלויים ב הרבה באזור שאתה שוקל. הקיץ (יולי-אוגוסט) מציע את הטמפרטורות החמות ביותר ואת הסיכויים הטובים ביותר לשמש, אבל זו גם העונה עם הכי הרבה מבקרים וזמני המתנה ארוכים לאטרקציות מסוימות.

אני גם מוצא מדי פעם את מזג האוויר חם מדי שאמליץ לשקול להגיע באביב (אפריל-יוני). מתקנים רבים המיועדים לחופשה ייפתחו לאחר חג הפסחא, מזג האוויר לעיתים קרובות נחמד מאוד ותוכלו לחזות בחיים ה"רגילים "ללא מספר התיירים הגבוה והפעילות המופחתת מהקיץ. מלונות או השכרות יהיו גם פחות יקרים. יחד עם זאת, קיים סיכון משמעותי למזג אוויר גרוע, במיוחד בצפון ובמערב המדינה ובמקומות מסוימים (למשל אתרי נופש הרריים), זו עדיין עונת החוץ עם שום דבר שלא קורה.

#8
  0
user9256
2013-11-26 03:14:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תרשים נחמד המדבר בעד עצמו (בהתבסס על טמפרטורות וגשם):

enter image description here

מקור: thesunnylife.netשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...