שְׁאֵלָה:
סיורי "שר הטבעות" בניו זילנד
VMAtm
2011-06-22 03:11:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם ישנם סיורים בניו זילנד המבוססים על מקומות בהם נוצרו סרטי שר הטבעות?

שמונה תשובות:
#1
+13
Jan
2011-06-22 03:16:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה מוכן לבקר במיקומי צילום בעצמך, ספר ההדרכה למיקום LOTR הוא נחמד.

לעתים קרובות, מפעילי תיירים מקומיים יכסו את מיקומי הצילומים בקרבת מקום או אפילו להציע סיורים ספציפיים של חצי יום או יום למקומות מרוחקים יותר / שקשה יותר להגיע אליהם. אם יש משהו שקשור ל- LOTR באזור, תמיד יהיה מישהו יותר ממוכן להראות לך את זה.

#2
+13
Ciaocibai
2011-06-22 03:44:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הייתי רק בכמה מקומות שונים, אך הוביטון היה די מגניב ובהחלט הייתי ממליץ עליו.

תוכלו גם לערוך סיור ב אולפני Weta בוולינגטון. זה ממש מסודר, והכי טוב זה בחינם.

בהצלחה!

עשיתי את סיבוב ההופביטון בשנה שעברה, וכן זה היה פריקין מדהים - אבל אנא בדוק לפני שתלך כששמעתי שהוא נסגר בזמן שההוביט צולם ... אם כי זה עשוי לתת לך סיכוי טוב יותר לראות אביזרים ו דברים שיישארו מאחור :)
#3
+7
Jonathan Thomson
2011-07-07 14:35:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתם חובבי טיולים רגליים (או דשדוש כפי שאנו מכנים זאת כאן למטה) אני יכול להמליץ ​​בלב שלם לרדת מהכביש ולחזרה לארץ שלנו. תתוגמל בנוף מלכותי בעת שתכנס במקומות של שר הטבעות בו זמנית. במדינה יש סדרה של "טיולים נהדרים" מובילים המפורטים באתר המחלקה לשימור .

לדוגמא, מעבר טונגארירו נחשב לרוב לטוב ביותר בניו זילנד. יום הליכה וייקח אתכם דרך מורדור, במעבר בין הר טונגארירו להר נגורוהו (הר Doom).

מסלול Routeburn הוא לא מיקום LOTR אבל הליכה זה בהחלט מרגיש כאילו אתם בסרט ו עמק נהר החץ לפני תחילת המסלול היה הסצנה של איזנגארד. המסלול חוצה את האלפים הדרומיים ומצאתי שהוא עוצר נשימה לחלוטין.

אמנם ההליכות האלה אינן סיורים, אך ישנן חברות שעושות טיולים מודרכים למרות שאין שום דבר שמונע ממך לעשות זאת לבד. רק להיות מוכנים היטב מכיוון שמזג האוויר שלנו (במיוחד באזורים אלפיניים) יכול להשתנות ולהפוך למסוכן מאוד מהר.

כמו כן, משאב נהדר הוא אתר האינטרנט של תיירות ניו זילנד. אם תחפש באתר זה אחר "שר הטבעות" תמצא לא מעט מפעילי תיירים שמבקרים במיקומי סרטים.

#4
+6
Mark Mayo
2011-06-22 11:46:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש למעשה כמה, אך הידוע ביותר הוא סיורי שר הטבעות, הנקרא כראוי. בעוד שהוביטון מגניב לראות את אזור השיער, המיקומים באי הדרומי הם הרבה יותר מרהיבים, במיוחד באזור סביב קווינסטאון.

#5
+3
Mark Mayo
2012-06-13 04:37:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מאמר חדש זה של CnnGo מתייחס לעומק הסיורים והאפשרויות החדשות העומדות בפני מטייל שר הטבעות בניו זילנד.

מביקור בהוביטון (מטמטה), מורדור ( הפארק הלאומי טונגירו (Tongariro National Park), ריבנדל (ווליווד), הרי הערפילים (The Remarkables) ועוד, הם כוללים גם את הקישורים ואנשי הקשר הבאים:

ראה גם:

#6
+2
LOTR Tour
2011-07-05 04:11:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ביועץ טיולים אני חושב שהדירוג הגבוה ביותר הוא טוויזל, המיקום הגדול ביותר בניו יורק והוא גונדור. תוכלו לקבל מידע נוסף ב- סיור שר הטבעות שונה מהאתר שהוזכר לעיל.

#7
+2
Gibson Lu
2016-02-02 15:11:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מאחר למסיבה אבל לכל מי שקורא את זה אחר כך:

הנסיעה למטמטה מאוקלנד היא די מהירה (כשעתיים) ומציאת מרכז המידע היא דרך קלה לבקר בהוביטון. יש במרכז חוברות וצוות מועיל שיבטיח שתוכלו לנסות את בירת ההוביט ולקנות טבעת העתק :).

אתר קשור: http://www.matamatanz.co. nz / Things-to-Do / Hobbiton-Movie-Set-Tour

האם יש הפניות לאינטרנט לכך?
http://www.matamatanz.co.nz/Things-to-Do/Hobbiton-Movie-Set-TourHope לזה התכוונתם :)
#8
  0
CharlieQ
2016-07-18 07:00:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שאתה יכול ללכת ל גלנורצ'י שם רוב סצינות המלחמה באדון הטבעת מצולמותשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...