שְׁאֵלָה:
איזה סוג של שאלות עלי לשאול לגבי יעדים טרופיים?
Nicole
2011-06-22 01:55:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

היעדים הטרופיים חייבים להיות אחת הקטגוריות הפופולריות ביותר, מה שאומר שתמיד צצות עסקאות, כך שקשה שלא להיות מונעת ממבצעים אלה.

אם אני רק מסתכל על היעד ולא את העסקאות שיש, כיצד אוכל לגלות לאיזה יעד טרופי יש את התכונות הרצויות ביותר עבורי?

אני זקוק לעזרה אפילו לדעת אילו שאלות לשאול, אך כמה מהן בראש הם:

  • מהי הטיול בקרבת מקום?
  • מהי מהירות הרוח הממוצעת?
  • איזה סוג של חופים זמינים ( גלישה, שיזוף, מבודד, נופי)
  • איך הם המים? (צלול ורגוע, נפיחות חזקה, מכוסה באצות ים וכו ')
  • האם המים טובים לשחייה? (דוגמא נגדית: נסענו ל ברום, מערב אוסטרליה וגילינו שבעצם אין לשחות כלל בתקופת השנה בה היינו שם בגלל איומי מדוזות / עוקצים)

וברגע שאדע אילו שאלות לשאול לגבי היעד, מה השיטה הטובה ביותר למצוא התאמה טובה?

האם אתה שואל מהם דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת יעד? אם כן אני מציע לשכתב; נכון לעכשיו זה נשמע כאילו אתה מבקש מאיתנו לקבוע אילו דברים אתה אוהב: P
@Matthew - כן, אני שואל מהן השאלות הנכונות לשאול. אני גם שואל - ברגע שאני יודע איזו שאלה לשאול, איך אוכל למצוא יעדים שתואמים למה שאני אוהב? עזור לשכתב בברכה :)
שני דברים: 1. האם צלילה / צלילה טובה? 2. אילו מחלות נפוצות? ישנם יעדים טרופיים רבים בהם מלריה שופעת. נפוצים גם הפטיטיס A, טטנוס וכו '. כדאי גם להביא כמה אנטיביוטיקה אם אתה מתקרב לאלמוגים (חתכי אלמוגים בדרך כלל נדבקים) וערכת עזרה ראשונה ראויה מכיוון שלא יהיו בתי חולים בקרבת מקום.
יעדים טרופיים נהוגים במקומות מוזרים, בארצות מוזרות. כדאי לשאול על * מטבע * ו * מצב כלכלי *, דברים שגוגל לא יכולים לתת לך דעה אמיתית.
מה היציבות הפוליטית של המדינה באותה תקופה?
חָמֵשׁ תשובות:
#1
+11
jeroen
2011-06-22 03:33:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

די חשוב (על סמך העריכה שלך): איזה סוג חיסונים אני צריך, האם זה אזור מלריה?

#2
+8
Francesca Venturini
2011-06-22 02:56:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כשאני לא יודע לאן ללכת, אני מחליט על סמך סוג החג שאני מחפש, מפרט דרישות ואז מסמן אותם כנגד המדינה. אילו שאלות רלוונטיות עבורך יהיו תלויות בסוג החופשה שאתה מחפש, אך ככל הנראה הדברים הבסיסיים שיש לקחת בחשבון הם: מזג אוויר, עונה, רגיעה, מבנים / יחידות אירוח, פעילויות לעשות, חופים, מחסום ים / אלמוגים, אוכל, לדוגמא, כאשר מחפשים מקום אקזוטי לנסוע לירח דבש, אם אתם הולכים בקיץ אז למקומות האקזוטיים ביותר יש עונה גשומה, לכן כדאי לכם לשקול מקום בו תרצו להיות מסוגל לעשות דברים אחרים גם אם יש גשם. לדוגמא, המלדיביים הם אחד המקומות המדהימים ביותר להגיע אליהם, אך אין שום דבר מלבד חול, ים ורגיעה; לכן אם יורד גשם תהרסו את החג. במקרה כזה מקום כמו מאוריציוס יהיה פשרה טובה, מכיוון שיש בו חופים נאים אבל גם שפע פעילויות.

אני מסכים שגוגל היא תמיד מקור טוב מידע לרשימה קצרה, ואז פורומים יכולים לעזור לך להחליט בסוף.

#3
+7
Rodolfo
2011-06-22 02:01:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יעדים טרופיים אינם מחלקים את השנה לארבע עונות, לרוב יש להם רק 2: עונות גשם ויבש. היום והלילה הם כמעט באותו גודל כל השנה. חפש תחילה תמונות באינטרנט והן מנסות למצוא כמה מבצעים מקומיים אפילו באתרים גדולים כמו Expedia (למשל: חפש חבילות נופש וראה מה הם מציעים). אם אתה הולך למקום אחר מאוד, נסה להתנהג כ מקומי שם. זו באמת אפשרות טובה יותר מאשר להתנהג כתייר. לאכול, לטייל ולחיות כמקומי. זו העצה הטובה ביותר שאוכל לתת לך.

עשה את המחקר שלך לגבי מזג האוויר במקום שאליו אתה רוצה להגיע. אם אתם מחפשים מציאה, אולי תשמח למצוא טיסות ומחירי מלונות זולים, וחשבו "או, אני נוסע לבאלי / [הכניסו יעד תיירותי אחר]!" רק כדי לגלות שיש לך גשם טרופי כל יום במשך הזמן שאתה נשאר. אין צורך לחשוד ב _כל_עסקה זולה, אלא בצע את בדיקת הנאותות שלך.
הועלה בעונה היבשה / רטובה. בדוק אם העסקה נופלת בעונה הרטובה או לא. לא זו מחשבה גרועה כשלעצמה (במקומות מסוימים זה אומר שעה של גשם ביום), אבל עדיף שיידעו עליה.
#4
+6
Thierry Lam
2011-08-19 00:12:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפני שאתה מזמין יעד שטוף שמש, עליך לבדוק:

  • האם היעד הטרופי בעונת החורף או הקיץ? המחירים זולים בהרבה במהלך החורף הטרופי ליעדים בחצי הכדור הדרומי. במקומות שטופי שמש בחצי הכדור הצפוני נוטים להיות מחירים גבוהים יותר והם עמוסים יותר במהלך החורף בצפון אמריקה. סופה טרופית. במהלך סערה טרופית, אתה עלול להיתקע בתוך הבית בין יום אחד לימים ספורים.
  • לגונה המוקפת בשוניות אלמוגים טבעיות היא הטובה ביותר לשחייה מכיוון שהים הרבה יותר רגוע וחם יותר. li>
  • האם תישארו באתר נופש? תלוי מתי תלך, אתה עלול לקבל כמה ימי גשם. איזה סוג של פעילויות אתה יכול לעשות בבית?
#5
+5
silent1mezzo
2011-06-22 01:58:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

גוגל הוא החבר שלך. בהחלט הייתי מחפש דברים כמו 'החופים הטרופיים הטובים ביותר', 'המקומות הטובים ביותר לטיולים טרופיים' ואז עובר על כל המידע השונה.

תמיד כיף ללמוד על מקומות חדשים ולהבין לאן לנסוע. עיון בפורומי נסיעות שונים יעזור לכך וכן בדיקת ביקורות על מיקומים שונים.

תוכל לצמצם את החיפושים שלך על ידי הכללת הזמן בשנה שאתה מתכנן לצאת אליו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...