שְׁאֵלָה:
מהי הדרך הטובה ביותר להשיג ויזות לרכבת הטרנס-סיבירית / טרנס-מונגולית?
victoriah
2011-06-22 01:32:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מתכנן לקחת את הטרנס-סיבירי / טרנס-מונגולי ממוסקבה לבייג'ינג דרך אולן בטאר בשנה הבאה, ואני רוצה עצות כיצד לארגן את מצב הויזה בצורה הטובה ביותר.

אני אזרח בריטי, בן זוגי שוודי. נצטרך אשרות לרוסיה, סין ומונגוליה. מכיוון שאתה יכול להזמין רק את כרטיסי הרכבת כמו 3 חודשים מראש ואתה צריך לקבל את כל הוויזות גם באותה תקופה, נראה שהתהליך עשוי להיות מעט מסובך. במיוחד אם בסופו של דבר תידרש לקבל אשרה.

מהו התהליך או השיטה הטובה ביותר לקבלת הויזה (באיזו סדר מדינה) והאם יש שירות אמין כלשהו שיעשה זאת עבורי? אם אני עובר שירות, מה יקרה אם אחת מהוויזות שלי תידחה?

אם בכלל אפשרי, חסוך מעצמך את הטרחה שבבקשת ויזה רוסית דרך שגרירות רוסיה באולן בטור, מונגוליה.
ארבע תשובות:
#1
+29
Mark Mayo
2011-06-22 14:52:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מאוד לא סביר שתדחה אותם אם תעבור דרך סוכנות, מכיוון שהם יוודאו שיש לך את כל המידע הנכון לפני שהם יגישו אותו למחלקות הממשלה השונות.

השתמשתי ויזה לרוסיה בשנת 2008 כדי לקבל אשרת תייר, והשנה לוויזה עסקית כניסה בת 3 חודשים, ובשתי הפעמים הן היו נהדרות.

גם למונגוליה וגם לסין, אתה יכול להגיש בקשה בדרכים, בשגרירויות או בקונסוליות, או פשוט להיכנס ישירות לאתרים ולמלא את הטפסים ולקחת אותם לשגרירויות בלונדון. הם פשוטים למדי, רק רוסיה מסובכת. אפילו קיבלתי את הווזה הסינית בגבול בפעם האחרונה שהלכתי, אם כי לא הייתי מסתמך על זה.

עוד נקודה - הזמנת כרטיסי הרכבת מבחוץ היא הרבה יותר יקרה מאשר הזמנה במדינות. עצמם. בדיוק הגעתי לוולגוגרד אחרי 34 שעות מסנט פטרסבורג, והזמנתי את זה בעוד 4 שעות לסיום, כך שאין באמת בעיה להשיג כרטיסים בשיעורי קופה או פלצקארט. רק מחשבה, זה יחסוך לך הרבה אם אתה מסוגל להיות גמיש, אלא אם כן אתה יכול לקבל הנחה מסיבית על ידי קנייה של כל המגרש.

זה מסובך לשימוש, אבל www.rzd.ru כולל את המחירים והזמינות המקומיים לרכבות, אם ברצונך להסתכל ולהשוות. יש להזין שמות עיר בקירילית, אך Google Translate עושה זאת די בקלות עבורך.

בהצלחה, זו חוויה נהדרת.

ל- www.rzd.ru יש גרסה אנגלית הכוללת תשומות לטיניות, אך היא לא טובה במיוחד.כך או כך זה אמור להיות המקור לכרטיסי רכבת ברוסיה.
#2
+13
VMAtm
2011-06-22 01:57:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כידוע, ברוסיה ניתן להשיג אשרות בשתי דרכים:

 1. על פי הזמנה של אנשים או חברות ברוסיה, ואני חושב שזה לא בשבילך, כי זה לא דרך יציבה מאוד להשיג ויזה.
 2. לטיול או שובר תיירותי. ניתן לעשות זאת על ידי כמה סוכנויות נסיעות. נסה לבחור פופולרי כמו: Нева Тревел Компани
 3. גם בערים מסוימות אתה יכול להישאר שלושה ימים ללא אשרה, אבל זה לא בשבילך, אני חושב.

תשלום רגיל עבור הויזה התיירותית הוא 70 אירו. אם יש לך הזמנה, תקבל את הויזה תוך 2-3 ימי עבודה.

למה להצביע למטה? אתה יכול להסביר?
סליחה, לא הרגשתי שזה באמת מתייחס לשאלה שלי. אני לא שואל איך להשיג ויזה רוסית, אני שואל איך לתאם את קבלת כל שלוש האשרות בו זמנית תוך פרק זמן קצר. תודה!
@naeblis הרגע סיפקתי לך את המידע על אחת משלוש מדינות. אם אתה אוסף כמה עבור כל שלוש המדינות, אתה יכול לתכנן את המסע שלך. פשוט ניסיתי לעזור.
#3
+10
Carrie
2011-07-08 13:27:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בחנתי לאחרונה את אותו המסע והמשאב הטוב ביותר שמצאתי היה seat61 http://www.seat61.com/Trans-Siberian.htm#Visas

שוחחתי עם אחת הסוכנויות עליהן הם ממליצים http://www.realrussia.co.uk/ הם ידעו מה הם עושים, הם הגיבו במהירות ושלחו לנו הצעות מחיר וניירת עבור בעלי וגם אני (דרכונים אוסטרלים ואנגלים).

#4
+5
lambshaanxy
2018-05-31 11:39:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

למען הפרוטוקול, אין צורך לעבור סוכנות לקבלת האשרות שלך רק השלמתי את הטרויקה המלאה של רוסיה, מונגוליה & סין וכל בקשה שהגשתי התקבלה בפעם הראשונה. אתה עושה צריך להתחיל כמה חודשים מראש עם זאת!

כמה הערות אישיות, אם כי הפרטים ישתנו בהתאם לאזרחות שלך ובמקום שבו אתה מגיש בקשה: כל זה עבור אוסטרלי מגישים מועמדות באוסטרליה. כמו כן, למרות הבדלים קלים בדרישות על הנייר, תמונות הדרכון האוסטרליות הסטנדרטיות היו בסדר לשלושתם.

 • רוסיה : זה המסובך ביותר על ידי זריקה ארוכה, אז קבל את זה ראשון. הגשתי מועמדות אישית ב הקונסוליה הרוסית בסידני, באמצעות המדריך המפורט שלב אחר שלב כאן, שהיה מאוד מועיל. עלות של 135 דולר ארה"ב, זמן עיבוד שבועיים בתוספת המתנה לפגישה. שני טיפים נוספים:

  1. הגש בקשה ל פגישת הויזה שלך היטב מראש, מכיוון שעשויים לארוך מספר שבועות למצוא חריץ בחינם.

  2. כשביקשת את מכתב ההזמנה שלך (השתמשתי ב ivisa.ru) קבל אחד שמכסה את כל שהותך בתוספת חיץ והשתמש באותם התאריכים בבקשת הויזה שלך. בתמימות קיבלתי רק אחד לימים בהם התארחתי בפועל במלון (בניגוד לישון ברכבת), כך שהתאריכים בבקשת הויזה היו שונים, והייתי גריל על הפער. הם קיבלו את ההסבר שלי, אבל יכול להיות שאתה לא כל כך בר מזל.

 • סין : מוחל ב- מרכז ויזה בסידני, שהוא יעיל ביותר. סביר להניח שתתבקש להוכיח כיצד תיכנס ויוצא מסין, אז תביא איתך כרטיסי רכבת / טיסה או הזמנות. היה לי גם מסלול של סוכנות טיולים בסין, שאינו הכרחי בהחלט (ו sotto voce אינו תואם את המסלול האמיתי שלי), אך זה היה מספיק בכדי לכסות את כל צרכי התיעוד האחרים. תורים נדרשים אך לרוב זמינים למחרת. עלות של 109.50 $, זמן עיבוד של ארבעה ימי עסקים.

 • מונגוליה : מוחל באמצעות הודעה בשגרירות מונגוליה בקנברה. התיעוד ודוחות המטיילים אינם ברורים האם עליכם לכלול כרטיסי רכבת לוויזה לתייר, אך התקשרתי אליהם ואמרו לי שמספיק "מסלול סוכנות תיירות". שלחתי את אישורי הזמנת הכרטיסים שלי (לא כרטיס ממשי) וזה היה מספיק טוב. כמו כן, רוסיה & סין לוקחת כרטיסי אשראי אך מונגוליה מתעקשת על המחאה בנקאית, אז הזמינו זאת לפחות שבוע מראש. עלות 230 דולר ארה"ב (!), זמן עיבוד 4 ימים.

  • אשרות מעבר זולות יותר (150 דולר ארה"ב) אך יש להן דרישות תיעוד מחמירות יותר ("תוכנית נסיעות מפורטת הניתנת על ידי סוכנות תיור "), אז שיחקתי את זה בבטחה.

הזמן שחלף : התחלתי את הניירת שלי ב- 21 באפריל וקיבלתי את שלי אשרה סופית ב -31 במאי, כך ש כ -40 יום מקצה לקצה. יכולתי לגלח את השבוע הזה על ידי הזמנתי את אפליקציית הויזה הרוסית שלי קודם לכן, שבוע נוסף על ידי תשלום עבור עיבוד מהיר עבור רוסיה & סין (לא זמין עבור מונגוליה), וכמה ימים על ידי תשלום עבור דואר אקספרס אל / משגרירות מונגוליה.

Удачи тебе!祝 你 好运!

עדכון : הרחבתי את התשובה לעיל ל פוסט ארוך בבלוג עם פירוט רב יותר.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...