שְׁאֵלָה:
הודופוביה ... מפחדת לעשות דברים או ללכת למקומות מסוכנים
Sufendy
2011-06-22 08:06:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מקומות כמו הודו, תאילנד או חלק ממדינות אפריקה מכילים לפעמים סיכונים למטיילים. זה כנראה יהיה בסדר אם נישאר באזור העיירה הראשי, אבל כמה מקומות מעניינים לביקורים הם ממש מצמררים כשרואים אותם מהטלוויזיה.

כמה פעילויות מסוכנות יכללו טיולים, צלילה או קמפינג.

לכן, כאשר חושבים לבקר או לעשות אותם, תמיד קיים חשש שיקרה משהו כמו חטיפה, ללכת לאיבוד, אזרחים / כפריים עוינים, פשעים, התקפת כרישים, התקפת דגי ג'לי, תאונות וכן הלאה. לכן, אני רק אבקר במקומות שכבר הוכחו שהם באמת בטוחים ונוחים.

אני באמת רוצה לעשות את זה לפעמים. איזו הצעה להילחם בפחד?

חשוב במיוחד בימיו הראשונים של האתר לשמור על השאלות אובייקטיביות. בקשת הצעות להילחם בפחד אינה נושא באתר זה, ואינה אובייקטיבית. אתה שואל שאלה לעזרה עצמית ולא שאלת נסיעה.
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
#1
+16
Mark Mayo
2011-06-22 11:21:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הציטוט של ג'וזזה לעיל מופיע על כל כך הרבה פרופילי פייסבוק 'מטורפים' של מטיילים שאני נתקל בהם. אני בדרום רוסיה כרגע לאחר נסיעה ברכבת של 34 שעות, ואני מנסה להבין כיצד להגיע לקזחסטן. אני לא דובר את השפה, לא יודע לאן אני הולך ואני לבד. ואתה יודע מה? לא היו לי בעיות, לא פשעי, הרכבת עובדת בסדר (בדיוק בזמן), ובאופן כללי אנשים ידידותיים ועוזרים, גם אם אינך יכול להבין אחד את השני.

חבר רכב על אופניים. מלונדון לניו זילנד במשך 20 חודשים. היא רכבה בעצמה דרך מקומות כמו איראן, אפגניסטן, הודו - כל המדינות 'הקשות', חלקן מפחידות מאוד. שוב, היא הייתה בסדר. היו לה כמה פחדים, בטח, אבל באופן כללי היא עברה את זה עם סיפורים מדהימים.

הציטוט האישי שלי הוא שכל עוד אתה שורד חוויה גרועה, זה עושה סיפור נהדר ומוסיף לאופי שלך.

חבר אחר (שאותו אני רודף כרגע) נמצא באוזבקיסטן. הוא רוכב על קטנוע 85 סמ"ק מלונדון למונגוליה. הוא התרסק, נשבר, איבד חלקים - ואנשים ריתכו את הקטנוע שלו בחינם, צדו עבורו חלקי חילוף ותמיד סירבו לקחת כסף - הם שמחים לעזור מכל טוב ליבם.

זה משהו שאתה מתחיל להבין - בכל מדינה יש פשע כלשהו, ​​כמה אנשים רעים. אך אם אתה נזהר, באופן כללי, אנשים בכל מקום הם בעצם טובים, ושמחים לעזור לבן אדם אחר.

אל תפחד, היזהר. זה עולם פנטסטי שם - זה מפחיד, אבל זה מרגש. לך חקור את זה!

"הציטוט האישי שלי הוא שכל עוד אתה שורד חוויה גרועה, זה עושה סיפור נהדר ומוסיף לאופי שלך." ציטוט נהדר @Mark !! תודה
נשמע שבחור הקטנוע עושה את הראלי המונגולי?
+1 אנשים טובים. אמרה שבה אני בא "עממיים הם עממיים".
@Ginamin - טכנית לא, הוא התחיל מוקדם, אבל בכל מקרה נרשם למפגשי צדקה של מונגוליה, כי זה אומר שהוא יכול לזרוק את הקטנוע דרכם ביתר קלות במונגוליה. הבלוג שלו: http://mongolia.charityrallies.org/zorritosloquitos
מדהים. לא רשמית זו הדרך ללכת. חייב לתמוך ברצי הראלי.
#2
+9
John Lyon
2011-06-22 09:43:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעוד עשרים שנה אתה תהיה מאוכזב יותר מהדברים שלא עשית מאשר מהדברים שעשית. אז זרוק את הקשתות. הפלגה מהנמל הבטוח. תפוס את רוחות הסחר במפרשים שלך. לַחקוֹר. חולם. גלה.
-מרק טוויין

#3
+7
bitboxer
2011-06-22 09:07:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קבל מישהו שרוצה לנסוע איתך. מישהו שכבר ביקר בכמה מהמדינות שנמצאות בקטגוריה ה"מסוכנת "שלך.

ונסה לזכור שטיולים וקמפינג אינם מסוכנים ושרוב האנשים ממש נחמדים. הודו ותאילנד מאוד בטוחות.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...