שְׁאֵלָה:
איך אוכל למצוא מדריך שייקח אותי בבטחה במעלה הר קילימנג'רו והר אלברוס?
bungdito
2011-06-22 09:03:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

איפה / איך אוכל למצוא מדריך מקומי / מקצועי שיוביל אותי בבטחה במעלה הר קילימנג'רו והר אלברוס?

זכור כי הקילימנג'רו מספיק גבוה כדי שאנשים מסוימים פשוט לא יוכלו להגיע לשם בגלל מחלת גבהים, אפילו עם זמן התאקלמות סביר. אם אתה הולך בקבוצה גדולה, אתה עלול להיאלץ להפיל את הטיול מכיוון שחלק מחבריך אינם יכולים להמשיך.
@Gilles: לא, אם אדם אחד לא יכול להגיע, שאר הקבוצה תמשיך.
ארבע תשובות:
#1
+9
silent1mezzo
2011-06-23 20:02:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבור הר קילימנג'רו עליכם להזמין את הטיול שלכם באמצעות סוכנות טרקים / מפעילי טיפוס בקילימנג'רו שאושרה על ידי רשויות הפארק של קילימנג'רו.

ניתן להזמין עם חברת נסיעות המורשית להפעיל סיורים. אך לרוב אלה יהיו מעט יקרים יותר. לקבלת אפשרות זולה יותר כשאתה מגיע לשאול מסביב. אתה יכול למצוא מדריכים מקומיים רבים שיעלו אותך.

לא טיפסתי על הר אלברוס אבל הייתי מניח שהדבר חל גם (שאל סביב ברגע שתגיע לשם).

#2
+9
Lauren
2011-07-25 14:06:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק חזרתי מהטיפוס על קילימנג'רו ועברנו דרך פוקוס באפריקה

הבחור שארגן את הטרק שלנו, נלסון, היה מאוד מפרגן ועזר לנו לארגן מלונות וספארי גם אחרי הטיפוס שלנו. עשינו את מסלול 7 ימים של מצ'מה, וזה עלה 1550 דולר לאדם לטיפוס קבוצתי. אם אתה רוצה לעשות זאת באופן פרטי זה 200 דולר נוסף. אתה יכול לעשות Machame בתוך 6 ימים, אבל היום השביעי הוא מאוד מועיל להתרגל לגובה. זה מגדיל מאוד את הסיכויים שלך להגיע לפסגה.

המיקוד באפריקה היה נהדר מסיבות רבות. קודם כל, כל הרווחים שלהם מועילים לטובת בית יתומים בארושה, וזה נחמד לדעת שהכסף שלך מגיע למטרה טובה. שנית, הם לא מעסיקים ישירות סבלים / מדריכים, אלא מתכווצים, והטיפים שהם ממליצים לתת להם גבוהים יותר מאשר הסבלים / המדריכים מקבלים בדרך כלל. זה עדיין באמת זול (למשל, רק 30 דולר לכל סבל לכל הזמן), אך הסבלים היו מרוצים מאוד מכספם הנוסף.

#3
+7
Abarax
2011-06-29 05:29:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה עשיתי הרבה מחקר במדריכים לביצוע הר. לקילימנג'רו הנה כמה נקודות שמצאתי שהיו חשובות.

  • ישנם שלושה סוגים של קבוצות תיירות נמוכות, אמצעיות וגבוהות. המחיר עבור סוף נמוך הוא בערך 1800 - 2100 USD באמצע הוא 2100 - 3000 USD והקצה הגבוה הוא בין 3000 - 5000 USD.
  • תגלה שקבוצות ה- high-end בדרך כלל לא עושות הרבה יותר מקבוצות הטווח הבינוני כדי להצדיק את העלות.

  • אני גם לא ממליץ להשתמש בקבוצת קצה נמוכה מכיוון שקוצצים פינות במיוחד בכל הקשור לבטיחות.

  • אחד הדברים העיקריים שיש לקחת בחשבון זה כמה זמן הטרק למעלה. אם זה 6 ימים או פחות, הסיכויים שלך להגיע לפסגה מופחתים מאוד, זה איפשהו בסביבות 60%. עבור כל יום נוסף שאתה מוסיף להתאקלמות בתנאי הבריאות, אתה משפר את הסיכוי של 60% בכ -10 - 15%. עם זאת, הדבר תלוי במידת ההתאמה שלך לגובה שהוא אקראי לחלוטין.

  • נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא עד כמה מטפלים בסבלים על ידי המדריכים שלהם / מפעיל הטיולים. חפשו מפעילים החברים ב'פרויקט הסיוע לסבל השוער בקילימנג'רו '. בדרך זו יש לכם ביטחון כלשהו שהסבלים מטופלים היטב ומשלמים בהתאם עבור עבודתם.

מאיפה משיגים אחוזי ההצלחה? בדיוק עשיתי את מסלול המארנגו בן 5 הימים, וכל 13 הגענו לשפת המכתש (נקודת גילמן), ו 12 מאיתנו הגענו לפסגת Uhuru.
אני יוצא מאחד מאתרי הסיורים הבודדים שמשחרר אחוזים: peakplanet.com מזל טוב לסיכום! זה אחוז הצלחה גבוה למדי, אבל יכול להיות אנומולי לא בטוח.
תודה! :) המדריך שלנו אמר שבקבוצה האחרונה שאיתה הוא הלך, 11 מתוך 12 הגיעו לפסגה. בכל מקרה ... מדריך טוב הוא כנראה חשוב, הולך לאט מספיק, וטיולים בהליכה לאחר שהגיעו לבקתות. העבירו אותנו קבוצות אחרות בדרך למעלה.
לפני זמן רב עשינו את מסלול 5 הימים, אני לא מאמין שנקרא בזמנו. 13 בסיסים שמאליים, שלושה פנו לאחור מסיבות שונות, שניים הגיעו לשיא המשני (אני לא יודע את השם), השאר הודחו בגלל מחלת גבהים.
#4
+3
Vetle
2011-07-28 13:47:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

טיפסתי לפני כמה שבועות בקילימנג'רו והזמנתי אותו ב הרפתקאות גאפ. מחירו 1139 אירו לאדם.

הרפתקאות גאפ משתמשות במפעילה המקומית זארה טורס לטרק זה, וזאת הייתה חוויה נהדרת. בהתחלה הייתי קצת מודאג מכיוון שלמסלול המארנגו בן 5 הימים יש כביכול שיעור כישלונות גבוה בגלל העלייה המהירה, אבל בקבוצה של 13 אנשים כולם הגיעו עד לשפת המכתש (נקודת גילמן), ו 12 מאיתנו זה למעלה (פסגת Uhuru). מי שלא הגיע לצמרת ויתר בכוחות עצמו (זה די מתיש), אבל הוא בטח יכול היה לעשות אם הוא היה רוצה.

השתמשתי בהרפתקאות גאפ לטיול זה ו ספארי, ויכול מאוד להמליץ ​​עליהם.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...