שְׁאֵלָה:
כיצד לבטח מזוודות מסודרות?
user27478
2011-06-22 03:14:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני יודע שאתה לא אמור להכניס חפצים יקרי ערך למזוודות מסודרות, אך במקרים מסוימים זה הכרחי. לדוגמא אם יש לך פריטים יקרי ערך גדולים שאינם מתאימים לביצוע או אם יש לך מספיק פריטים יקרי ערך שאינך יכול להכניס את כולם לביצוע.

ההבנה שלי היא שאמנם חברות תעופה מקבלות אחריות על מזוודות, אך בדרך כלל אינן כוללות פריטים יקרי ערך כגון מוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים וכו 'ומגבלת הדולר על אחריות נמוכה למדי. שמעתי גם שהם לא יקבלו אחריות בגין אובדן, נזק או עיכוב שנגרם על ידי "חיפושי אבטחה". הנה למשל אמריקן איירליינס מגבלות על אחריות מזוודות.

בהתחשב בכך שנראה כי חברות תעופה הגבילו את אחריותן עד כדי כך שהם כנראה לא ישלמו עבור שום דבר בעל ערך - או אולי בכלל אם הם יכולים להאשים את "הליכי האבטחה" - מהו הביטוח הטוב ביותר להגן על עצמך?

(אני מארה"ב ומתעניינת בביטוח לנסיעות בינלאומיות.)

יתכן שיהיה מאוחר במשחק, אך ראה את תשובתי לגבי ביטוח פריטים בעלי ערך גבוה באמצעות [Floater Articles Personal]. (Http://travel.stackexchange.com/questions/21374/theft-insurance-in-india/22598#22598 )
קשורים http://travel.stackexchange.com/questions/232/how-can-i-protect-camera-equipment-in-checked-baggage
ארבע תשובות:
#1
+10
Darren Kopp
2011-06-22 04:21:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה משתמש בכרטיסי אשראי, עליך לבדוק את ההטבות החברות (אם קיימות) הקשורות לכרטיס זה מכיוון שחברת כרטיסי האשראי שלך עשויה לספק באופן אוטומטי סוג כלשהו של ביטוח טיסה / מזוודות אם אתה רוכש את כרטיס הטיסה באמצעות כרטיס זה .

לדוגמא:

#2
+6
Abarax
2011-06-22 03:29:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שהכי טוב שלך הוא לערוך פוליסת ביטוח נסיעות. בדרך כלל הם מכסים דברים מסוג זה, תלוי במדיניות. הקפד לקרוא הכל ולשאול שאלות על מה זה ומה לא מכוסה.

אני לא בטוח מאיפה אתה ומה מצב הביטוח בארצך, אז קח את זה עם גרגר. של מלח. כמו כן אני לא מומחה בביטוח.

זו בדרך כלל הדרך. עבור פריטים שהם הרבה יותר יקרים מהכיסוי שמספק ביטוח נסיעות, לפעמים אתה יכול לקבל גרסה לביטוח התכולה הביתית שלך כדי לכסות את הפריטים שלך בחו"ל.
זו נקודה טובה שלא הזכרתי, טבעת האירוסין לנשים שלי מכוסה בצורה כזו.
#3
+4
Mark Mayo
2011-12-30 05:24:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני משתמש ב נוודים עולמיים, שבדומה לחברות ביטוח בינלאומיות אחרות יכסה את בריאותך וגם את המזוודות שלך. עם זאת, כדאי לבדוק בכל פוליסת ביטוח שתנקוט כי היא) מכסה את האזורים שאליהם אתה הולך וב) מה העודף ואת ערך הכיסוי המקסימלי - לפעמים אתה צריך להצהיר מראש על כל חפצי ערך שאתה לוקח. .

#4
+3
LadyHawk
2012-12-31 00:14:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסיעה עם וביטוח של חפצי ערך היא מסובכת. אלא אם כן אתה יכול לסחוב את חפצי הערך איתך בתיק גב או בסחורה, זה מתגלה כבלתי אפשרי או, במקרה הטוב, יקר מדי. חברות ביטוח נסיעות בדרך כלל מגבילות את האחריות על מזוודות מסודרות / חפצים אישיים ל -3,000 דולר - 5,000 דולר ארה"ב, וספקי משלוח כמו USPS או UPS - אם אתם מבדרים משלוח דברי הערך שלפניכם ומשיגים אותם אחר כך - גם אינם מבטחים חבילות יותר מ- 5,000 דולר ארה"ב ללא חשבון מסחרי. יתר על כן, דמי משלוח בינלאומיים + ביטוח באמצעות חברת מוביל בינלאומית כזו יכולים להיות יקרים ביותר, אם כי לפדקס יש "תוכנית משלוח תכשיטים", שאולי גיחכה חלק מהאתגרים הללו בכתובת http://images.fedex.com/us /residential/FedEx_Jewelry_Shipping_Program.pdf

באופן כללי, האפשרויות מעטות, ועליך לזכור שגם אם אתה נושא או תשלח - רוב הסיכויים שתיתקל בדמי חובה בהגירה עם "יבוא" חפצי ערך מארה"ב למדינה זרה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...