שְׁאֵלָה:
כשאתה נוסע למדינה עם מטבע אחר, איך אתה צריך לקחת את הכסף שלך?
Darren Kopp
2011-06-22 01:31:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לאחרונה אשתי ואני נסענו לאיטליה ולפני שעזבנו קיבלנו כ 85% מכספינו בשיקים נוסעים ואת 15% האחרים המשכנו במזומן. כשהגענו לשם איש לא היה לוקח את המחאות הנוסעים שלנו ומקומות רבים לא קיבלו כרטיסי אשראי. בסופו של דבר, מצאנו כמה מקומות להמרת מט"ח שייקחו את המחאות הנוסעים וייתנו לנו יורו, אך בתשלום של 7-15%, שלא ממש הפתעה מהנה במיוחד.

אמנם התרשמתי שיותר בטוח להשתמש בהמחאות נוסעים, אך נראה שהם לא ממש התקבלו (ההסבר המקובל הוא הונאה). אז השאלה היא, האם עדיף פשוט להחליף את המטבע שלך בבית ולשאת את כל זה איתך כשאתה נוסע או שישנן חלופות אחרות לסחיבת מזומנים שהן בטוחות יותר וחסכוניות?

התשובה תלויה לאיזו מדינה אתה נוסע, לאיזה סוג דברים אתה קונה, כמה זמן אתה נוסע וכו '.
@Joel אנו מניחים שאורך חופשה.
@Darren: התשובה תלויה כמה זמן "אורך חופשה" אומר עבורך \ -:
@hippietrail פחות מחודש אך ככל הנראה קרוב לשבועיים
המחאות מטיילים יכולות להיות כאב, ראיתי חבר עובר צרה של מספר ימים ומנסה לפדות אותם בפיליפינים. אין לי מושג מה התיקון של אלה. האם זו היכולת לבטל אותם? בטח לא יכול להיות הבעיה ולממש עמלות?
המחאה למטיילים היא מתקופה אחרת. כעת הם מיושנים בעיקר; הוחלף בכספומט.
@Jacco: תלוי במדינה.
-1
@Jacco: חשבתי על יפן, אבל זה רק ממה שקראתי, ולא מניסיון אישי.
@AndrewGrimm: ליפן, כל מה שאתה צריך לעשות זה למצוא 7-11 (כולם נגמרים!) ולהשתמש באחד מהכספומטים שם, מכיוון שאלה לוקחים כרטיסים מערביים.
אני אגיד לך איך לא לעשות את זה - כספירה נשכחת של מטבע אוזבקי בכיס וגילוי כאשר שומרי הגבול בטג'יקיסטן מחפשים בך. רק מביך קל ...
המחאות נוסעים הן נחלת העבר, וחוץ מזה הן יקרות. השתמש בכרטיסי מטבע ששולמו מראש במקום ב- TC. מכונות מזומנים הפכו לאופציה פופולרית וזולה בהרבה. נשיאת מזומנים היא טובה, אך חלק ממשרדי החליפין הם שחרור יכול להיות שיעורי החלפה קטלניים.
בחיים שלי, במדינה שלי ובמדינות מסוימות הייתי גם אני לא ראיתי אף פעם.
VTC רחב מדי מכיוון שיש יותר מדי משתנים (מדינת מוצא, בנק, מדינת יעד, בין היתר) שיש להם השפעה רבה על התשובה.
מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין.
@fkraiem וכל אחד אחר שמצביע לסגירה: זו שאלה שימושית ביותר, ואנחנו סוגרים באופן קבוע שאלות אחרות ככפילויות שלה.יתכן שתשובות חדשות עדיין יהיו בעלות ערך.אני מסכים שהשאלה רחבה, אך ברור שהיא לא רחבה מדי לתשובה, מכיוון שיש לה הרבה תשובות.אני מרגיש שזה יהיה מזיק לסגור את זה.
22 תשובות:
#1
+120
Gagravarr
2011-06-22 01:38:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שהפתרון הרגיל הנוכחי הוא לקבל כרטיס חיוב (או כשל כרטיס אשראי) עם עסקה זרה נמוכה / ללא דמי משיכה במזומן. (בבריטניה כרטיס ההליפקס Clarity Card הוא הטוב ביותר לכך כרגע)

ואז, כשאתה מגיע לארץ, הוציא מזומנים מעת לעת. לא יותר מדי במקרה של בעיות, אך אל תניח שאתה יכול לעשות זאת לעתים קרובות מדי מכיוון שלא תמיד תוכל למצוא מכונת מזומנים תלוי איפה אתה נמצא.

כדאי לקבל קצת מטבע לפני שאתה יוצא (אם לא נשאר לך את זה מטיול אחר), כך שתוכל לקנות קפה בזמן שאתה מחכה לכל מי שירד מהמטוס מהר יותר ממך שיסיים להשתמש בכספומט בנמל / שדה התעופה / תחנה!

ערוך : מכיוון שאמרת שאתה בארה"ב, אני לא יכול להציע את הכרטיס הטוב ביותר עבורך כדי להימנע או למזער עמלות עסקה זרות אך השאלה ב אתר מימון אישי אישי היא ככל הנראה ההימור הטוב ביותר לגלות מהו אותו כרטיס.

האם נתקלת פעם בבעיות עם רחפנים בכספומטים?
@Darren יש לי, אבל הם ניסו להשתמש בפרטים במרמה כעבור חודשים רבים. הייתי מציע לקבל כרטיס אשראי / חיוב עצמאי, ולבטל אותו לאחר שתחזור הביתה. שים לב שאינך אחראי לעסקאות הונאה, זה אי הנוחות שביטול הכרטיס בזמן שהייה בחו"ל הוא הדאגה. מוסדות רבים עוקפים את זה על ידי משלוח לילה של כרטיס חדש במחיר עלות - משהו לשאול כשאתם פונים.
בארה"ב לבנק האינטרנט אין עמלות כספומט (ואף מחזיר חלק מהעמלות של הבנק האחר). השתמשתי בכרטיס שלהם בכמה מדינות בעת נסיעה (SE אסיה, אירופה), אף פעם לא בעיה. עבור מדינות מסוימות, כדאי לקבל ** שני כרטיסי כספומט, הן עבור רשתות מאסטרקארד והן של רשתות ויזה. אם אחד לא עובד, כנראה אחר. רחפנים אינם יעילים אם תמיד מחפים על הסיכה כשנכנסים אליו (90% מהאנשים לא).
אני אוהב שיהיה לי רשת ביטחון כלשהי, אחרי שהבנתי שאני נוסע במדינות זרות עם מקור מזומן אחד בדיוק, כרטיס הכספומט שלי. אז עכשיו אני מקפיד שיהיה לי קצת מזומנים בארה"ב, למשל שטר של מאה דולר שניתן להחליף בבנק וכרטיס אשראי או כספומט שני שאני מכיר את ה- PIN עבורו. זה לא זקוק לתעריפים טובים שכן הוא ישמש רק במקרה חירום, ואני לא שומר אותו עם כרטיס הכספומט הראשי שלי.
זכור שאם אתה מוציא במזומן באמצעות כרטיס אשראי, בדרך כלל תחויב בריבית מרגע המשיכה
נכון, אבל הריבית על מזומנים שנמשכה למשך 12 השעות שלוקח לך לבצע תשלום מקוון בכיסוי המשיכה היא פחות או יותר אפס :)
http://cardsfortravel.com/ הוא משאב טוב למציאת כרטיסי אשראי ידידותיים לנסיעות. מצאתי את כרטיסי צ'ייס ספיר ומריוט דרך אתר זה, ושניהם אינם מציעים עמלות עסקה זרות.
בנוסף למה שאמרה @Casebash, כרטיסי אשראי גובים לעתים קרובות ריבית גבוהה יותר עבור משיכות מזומנים מאשר על רכישות. גם אם יש לך יתרה קיימת בכרטיס, הכרתי שחברת CC לא משלמת את היתרה בסדר כרונולוגי, אלא משלמת קודם את החלק של הריבית הזולה ביותר ביתרה ומשאירה את משיכת המזומנים היקרה על הכרטיס עד ל המאזן האחרון של היתרה מנוקה.
זה תלוי במדינה שהנפיקה את הכרטיס שלך, במקומות רבים הם מתורבתים ומשלמים קודם את החלק היקר ביותר!
לגרמנים: אין עיסקה זרה ודמי משיכה במזומן: DKB, comdirect
הכרטיס הטוב ביותר בארה"ב לשימוש בכספומטים זרים (או כל כספומט) הוא באמצעות [Schwab Bank] (http://www.schwab.com/public/schwab/banking_lending/checking_account). אין חיוב על עסקאות והנחות עמלה ללא הגבלה מכל כספומט ברחבי העולם.
ברצוני להוסיף שבבריטניה נפתחים הרבה "בנקים" חדשים המציעים שערי חליפין של מאסטרקארד לטיולים ברחבי העולם.השתמשתי ב"מונזו "הרבה פעמים וזה עובד בצורה פנטסטית, אך רבים כולם עובדים אותו דבר.
@mattliu: Schwab משתמש גם בשער החליפין הרשמי של ויזה במקום לגנוב כמה כספים נוספים על ידי פיוד שער.אבל אני חושב שזה לא הבנק הטוב היחיד.
אמנם אני מסכים עם התשובה, אך טוב להביא מספיק מזומנים במטבע המקומי כדי להגיע ליעד ביניים, ואולי קצת תוספת במטבע הבית שלך כגיבוי.אמנם נדיר ביותר, אך ייתכן שיש שדות תעופה בינלאומיים ללא כספומט (מה שלא יקרה לכם), אך לפעמים כרטיסי אשראי פשוט לא יעבדו.אז אתה יכול להתקשר לבנק, הם יפתרו לך את הבעיה (במהירות או ביום אחד).אתה לא רוצה להיות בשדה התעופה לתקופת זמן זו, נכון?(יש גם שדות תעופה בינלאומיים שנסגרים בלילה)
#2
+102
Kate Gregory
2011-06-22 01:55:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לפני שאתה עוזב, התקשר לבנק שלך. תרצה להתריע בפניך כי תשתמש בכרטיסי האשראי או החיוב שלך מעבר לים, כדי לא להפעיל התראות הונאה. ואז שאל אותם אם יש רשת ביעד שלך שכרוכה בתשלום נמוך יותר. לדוגמא, הבנק שלי נתן לי שמות של בנקים ספציפיים באנגליה, איטליה וגרמניה ואמר לי שאם אשתמש בכספומטים בבנקים האלה לא יחויב בדמי שירות נוספים. מאוד מרגיע.

אם אתה נוסע למקום מרוחק כמו אי קטן, בדוק בספרי ההדרכה המקוונים אם כספומטים חסרים כסף הם תופעה שכיחה. אם זה, להביא 100 דולר לערך במטבע חיצוני שהם מקבלים (דולר ארה"ב בפיג'י, למשל, פזו צ'יליאני באי הפסחא) שתוכלו להשיג באופן אידיאלי כשאתם נמצאים באותה מדינה אחרת בדרך) הוא גיבוי טוב. אל תנסה להשיג את המטבע שלהם מראש כמקרה, כי כנראה לא תשתמש בו.

כן, היו לי בעיות עם זה בצרפת. בסופו של דבר נאלצתי להתקשר לטלפון הסלולרי שלי למספר 0870 בבריטניה תוך כדי מיון. חשבון הטלפון היה פנומנלי.
דבר אחד להוסיף לזה: אם זה חשבון משותף, והמחזיק השני אינו נוסע איתך, תן לבנק לדעת גם את זה! אחרת אתה עלול לגלות ששימוש בכרטיס שלך במדינתך יגרום לחסימתך.
אני מכיר אנשים שעשו זאת ועדיין הופסקו הקלפים שלהם. לחלק מהבנקים יש מערכת אוטומטית והוספת הערה לחשבון אינה מונעת את הבעיה.
@Liam אתה יכול למנות את הבנקים האלה?
#3
+30
Raj More
2011-06-22 05:32:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

התשובה שלי ממוקדת באירופה:

אנחנו רגילים לבנקים בארה"ב שיעניקו לך כרטיס חיוב או צ'ק עם פס מגנטי. כרטיסי אשראי זהים לאלה. בחלק מכרטיסי האשראי האלה יש שבב וכמעט אף אחד מהם לא מצריך סיכה כאשר משתמשים בכרטיס אשראי. בכרטיס המקומי יש שבב וסיכה.

רוב החנויות באירופה יקבלו כרטיסי אשראי אמריקאים. הצלחתי לקנות אוכל, מכולת וכו 'באמצעות כרטיסי האשראי שלי בארה"ב.

מכונות אוטומטיות לרכישת כרטיסים לרכבות או אוטובוסים, מכונות אוטומטיות אחרות, סוחרים קטנים וכו' ידרוש צ'יפ ופין. היעדר צ'יפ וסיכה מה חיכה לי בתור לקנות כרטיס למשך 80 דקות בגאר דו נורד בפריז, וכמעט לא תפס את הרכבת שלי.

עכשיו לא הסתיים: דרכון Cash Travel, שהוא שבב ומוגן באמצעות סיכה הוא רעיון טוב, אבל זה עולה הרבה. אם אתה טוען אותו במרווחים קטנים, הם יכולים לחייב אותך בערך 14%.

אתה יכול גם לפתוח חשבון בחו"ל, אבל שמעתי שחשבון כזה נחשב בדרך כלל לדגל אדום למס הכנסה. ביקורת.

קרא את ה פתיל המאיר מאוד הזה שהחל יואל ספולסקי.

לרוע המזל Travelex הפסיקה את דרכון המזומן במאי 2013.
ולבסוף ארה"ב הוסיפה את צ'יפ.אבל לא הוספנו PIN, אז זה chip-n-sig לכרטיסי אשראי ו- chip-n-PIN לכרטיסי חיוב (הם היו קוד קודם).כרטיסי חיוב הם בדרך כלל ויזה או מאסטרקארד.המועד הקשה והפסד האחרון של הסוחרים להמיר את דתם היה אוקטובר 2015, כך שמטבע הדברים כמחצית מכל העסקים בארה"ב יש כעת את זה.אתה מכיר אותנו, המפורסם מגיע מאוחר למלחמה ...
ובכן, כמובן שאנחנו לא יכולים ללמוד שום דבר מאנשים שלא יכולים אפילו להבין מיילים, קילוגרמים, גלונים ופרנהייט!חלקם אפילו לא יכולים להבין אנגלית!
#4
+19
Nikolay Piryankov
2011-06-22 01:38:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מה שאני עושה עכשיו וזה עבד ממש טוב במשך כמה שנים הוא לתכנן בממוצע כמה אצטרך, להשאיר את כל זה בחשבון בנק עם כרטיס חיוב לויזה (מאסטרו לא תמיד עובד).

אז אני פשוט מצייר את זה בעוד 2/3.

בטוח, נוח, קל וזול.

הוויזה מקובלת ביותר מניסיוני. רק ברוסיה מצאתי מקומות שבהם קיבלו את מאסטרו בהם לא קיבלו ויזה.
@Jacco תוכלו למצוא זאת גם בהולנד ובגרמניה (לפחות).
#5
+18
Rodolfo
2011-06-22 01:56:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה באמת תלוי לא רק לאן אתה הולך אלא גם לאן אתה בא. בדרך כלל אני נושא איתי מספיק כסף כדי לשלם עבור כל מה שאני צריך בשלושת הימים הראשונים. את שאר הכסף שלי אני מנסה להשיג בכרטיסי האשראי שלי ובדרך כלל אני מנסה לשאת שניים מהם. תמיד מנסה לשלם עבור מלון, רכב ודומים אחרים לפני שתתחיל בטיול שלך. במקרה זה, לפחות, תוכל לישון בלילה הראשון. נסה להשיג את הכסף במטבע המדינה במקום במטבע ביניים כדי למנוע עמלות כפולות. כמו כן, נסו לא לבצע את החלפת הכסף שלכם בשדה התעופה. אם אפשר, אפילו לא במלון שלך. אלה הם השניים שגובים את העמלות הגבוהות ביותר. מרבית כרטיסי האשראי / החיוב בארה"ב אינם מה שמכונה "כרטיסים חכמים" או "כרטיס עם שבב". זה היה בעיה עבורי במקומות מסוימים בצרפת עוד בשנת 2004, כשלא יכולתי לקנות מזכרות של הרגע האחרון. אני גם מנסה לא להחזיר כסף מהארץ. בדרך כלל אני מנסה להוציא את כולם, אך אם לא הייתי יכול, אני מנסה לשלם עבור כמה הוצאות נלוות בכסף זה. אתה תמיד יכול לנסות לשלם חלק מהמלון במזומן מקומי ולהיפרד בכרטיס אשראי אם לא שילמת מראש.

אני אוהב להביא איתי מעט מטבע מקומי הביתה, במיוחד מטבעות. זה יהיה שימושי במיוחד בפעם הבאה, לתת לך לשתות או עגלת מזוודות בשדה התעופה אם אתה מגיע עייף ולא מצליח למצוא כספומט. זה גם מכין פריט מקסים של "אני אחזור לשם יום אחד" לשמור על הבית שלך. רק 5 או 10 דולר בשווי עושה את ההבדל.
#6
+17
Michael Teper
2011-06-22 01:40:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כרטיסי אשראי הם שיטה בטוחה למדי, כאשר הם מתקבלים. שים לב, עם זאת, כי לחסוך מעט מאוד כרטיסי אשראי, הרוב המכריע יגבה ממך דמי המרה על כל עסקה (בסביבות 2% -5%).

שימוש בכרטיס חיוב והוצאת כסף ב- כספומט במידת הצורך, הוא אלטרנטיבה נוספת (אם כי אתה עשוי להיות מוגבל על ידי רשת הכספומט). יש גם עמלות, אך בדרך כלל לא נוראיות כמו הבורסות הייעודיות.

ייתכן שתגלה שגם בנקים שאינם ממלכודות התיירים יתנו שערי חליפין טובים יותר.

מנסיוני , כשנוסעים במדינה של עולם ראשון, אתה בטוח לקחת בערך 20% במזומן עבור הוצאות נלוות, ולמלא את השאר במשיכות חיוב וכרטיסי אשראי, בהתאם לזמין.

הקפד להתקשר לכרטיס האשראי שלך. החברה והבנק שלך לפני שאתה עוזב והודיע ​​להם על תאריכי הנסיעה שלך. זה יחסוך לך רגעים לא נוחים מול כספומט או במסעדה כאשר העסקה שלך נדחית.

לבסוף, שים לב לכרטיס החיוב שלך למגבלות משיכה יומיות וחד פעמיות. בגלל העמלות, ייתכן שתרצה למשוך עד למקסימום, ואם המקסימום שלך נמוך מדי, ואם אתה יכול למשוך עד למקסימום פעם אחת בלבד ביום, הגישה שלך למזומן עשויה להיות מוגבלת. כשאתה מתקשר לבנק שלך, ברר גם לגבי מגבלות אלה, ובדוק אם תוכל לגייס אותם במידת הצורך.

#7
+15
VMAtm
2011-06-22 01:40:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קודם כל, עליך לבדוק את הדרך העיקרית לתשלום במדינה שאליה אתה הולך. בדוק גם את הדרך לשנות את הכסף שלך למטבע של המדינה המארחת שלך.

בעת שימוש בכרטיס חיוב / אשראי, זכור שהוא עלול להישבר או פשוט להפסיק לעבוד, וכדאי שיהיה לך קצת מזומנים כדי לפתור בעיה פוטנציאלית זו.

#8
+15
Sparkle
2011-06-29 05:05:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני תמיד הולך על שילוב של סוגי כספים. אני נושא שני כרטיסי אשראי שונים, אחד מהם הוא גם כרטיס חיוב. אני נושא מטבע ביתי ומנסה להשיג מטבע למדינה שאליה אני נוסע לפני שאני נכנס לארץ.

היו לי תוצאות מעורבות עם חילופי דברים. במדינה שלי, אוסטרליה, הם גובים המון עמלות להמרת המטבע ובדרך כלל נותנים לך שער רע, במיוחד בשדה התעופה (עמלת המרה ואחוז מהסכום ושיעור העברה רע). במדינות אחרות מצאתי שקיבלתי שיעורי המרה מצוינים ושדה התעופה לא היה שונה מהעיר. מעולם לא השתמשתי בעצמי בבדיקות נוסעים, אך שמעתי על שיעורי המרה גרועים עבורם.

באמת תצטרך לקבל החלטה על סמך לאן אתה הולך. בערים הגדולות בדרך כלל מתכוון שכרטיסים הם בסדר והרבה חילופים, עיירות קטנות יותר מזומנים בלבד ולעיתים מוודאים שיש לכם שטרות קטנים יותר.

היזהר מכך שמדינות מסוימות קשה להמיר במדינות אחרות. דונג וייטנאמי אינו מתקבל במקומות רבים להחלפה. קבל שתפסיד קצת כסף בתמורה.

#9
+14
vartec
2012-10-18 20:39:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

נסיעה לאירופה:

 • אל תטרח לקחת דולר ארה"ב, המחאות נוסעים, צ'קים רגילים, מטילי זהב או משהו כזה
 • קבל כרטיס אשראי מוכר בינלאומי ( (ים) וכרטיס חיוב (ים) - ויזה או מאסטרקארד (רצוי שילוב של שניהם); בחר כאלו עם פריסה נמוכה וללא היטל עבור מטבעות עיקריים כמו אירו או לירה בריטית; >
 • קבל כרטיסים עם שבב EMV
 • וודא שהבנק שלך מציע ביטוח הונאה מלא
 • תשלום בכרטיס אשראי מתי שאתה יכול (אלא אם כן העסק נראה חשוד)
 • קח מזומנים מכספומט בנתחים גדולים יותר - אם הבנק שלך מחייב אותך בגין משיכת כספומט, בדרך כלל יש חיוב מינימלי לכל עסקה
How do you know if a card has low spread?
@cspirou: מ- T & C או מטבלת העמלות המסופקת על ידי הבנק שלך.
#10
+11
Rory
2011-06-29 16:17:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיקות אינן שכיחות יותר באיחוד האירופי. כרטיסי אשראי מקובלים באופן נרחב בכספומטים ובמסעדות / מלונות וכו '. אולם עבור סכומים קטנים הם עשויים לקבל רק מזומן (למשל סכומים < € 50ish)

רוב כרטיסי החיוב / אשראי הם שבב & כאן באיחוד האירופי, וסוחרים רבים עשויים לקבל זאת רק.

הן מאסטרקארד והן ויזה הם הצורה הנפוצה ביותר של כרטיסי אשראי. ייתכן שכרטיסי ארה"ב אחרים לא יתקבלו (למשל, אמריקן אקספרס או דיינרס משהו (ראה אני אפילו לא יודע את השם האמיתי) ). תמורת מזומן הייתי מציע למשוך כסף מכספומטים כדי לקבל מזומנים. רוב הכספומטים מקבלים מגוון רחב של כרטיסי אשראי וחיוב. אם יש לך כרטיס סירוס או מאסטרו (תראה אותו בגב הכרטיס), אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בו בכספומט זה.

עבור מזרח / דרום אפריקה (למשל קניה, זמביה, טנזניה), רוב כספומטים / בנקים (שאינם נפוצים כל כך) מקבלים כרטיסי אשראי, אך ויזה מקובלת יותר מאשר מאסטרקארד. (למשל, 100% מהמקומות בהם נסעתי קיבלו ויזה, אך 30% קיבלו מאסטרקארד. זה היה כאב, כי היה לי מאסטרקארד)

יש מדינות במזרח אירופה שמחות לקבל כרטיסי אשראי למטרות קטנות אפילו. קניתי חטיפים תמורת כמה אירו בהונגריה בתחנות דלק כשנגמרו לי האירו במזומן ולא הייתה שום בעיה.
בתחנות דלק יהיו מתקני כרטיסי אשראי (מכיוון שאנשים יכולים לשלם לעתים קרובות 50 יורו), אך סוכני עיתונים קטנים או בית קפה קטן עשויים שלא. כמו כן, הונגריה אינה משתמשת ביורו, בדוק את החליפין שקיבלת!
אופס פורינט מצטער! במדינות אחרות העובדה שיש לנו מתקני כרטיסים (כספומט, לא רק אשראי) לא אומרת שתוכלו להשתמש בכרטיס שלכם לרכישות קטנות. באוסטרליה המינימום הוא בדרך כלל 10 דולר למרות שמכונות הכרטיסים די קיימות.
ייתכן שסוחרים מסוימים (למשל פאבים / סוכני עיתונים) לא יקבלו עסקאות כרטיסים בסכום נמוך יותר (כמו 10 אירו).
#11
+10
RoflcoptrException
2012-02-17 16:14:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני תמיד משנה סכום של המטבע הזר בבית שמאפשר לי לגור שם ללא בעיות במשך 3-4 ימים ולקחת אותו איתי. ואז ברגע שנגמר לי הכסף אני משתמש בכרטיס המאסטרו שלי כדי פשוט למשוך כסף מכספומט. בנוסף, אני תמיד מנסה להשתמש בכרטיס האשראי שלי במידת האפשר כדי למזער את כמות המזומנים שאני זקוק להם. לדעתי זו האופציה הכי בטוחה ונוחה. אתה לא יכול להפסיד הרבה כסף כשאתה נשדד, אך מצד שני תמיד יש לך מספיק מזומנים אם אין כספומט קרוב. רק וודא שאתה יודע את המספרים לחסימת הכרטיסים שלך.

בנוגע לבדיקות נוסעים: רעיון טוב באופן מהותי, אך יש לו כמה בעיות מעשיות: 1) אתה תמיד צריך למצוא בנק כדי להחליף אותם. לא רק כספומט שפתוח 24/7 אלא בנק אמיתי שיכול להיות לו שעות פתיחה מגוחכות. 2) בפועל, בנקים זרים אינם רשאים לקחת עמלה כלשהי, אך לא כולם מצייתים לכלל זה. זה יכול להיות קשה להסביר את זה במדינות מסוימות. 3) במדינות שונות לקח לי הרבה זמן להחליף את כספי המחאות הנוסעים שלי. ראשית אתה צריך למצוא בנק, ואז אתה צריך לעמוד בתור, ואז לבסוף, נראה שמדובר בעבודה אדמיניסטרטיבית רבה ... הם בודקים את הדרכון שלך, ואז הם בודקים את המספר הסידורי, ואז הם צריכים להשיג את הכסף. וכו '.

#12
+10
Ankur Banerjee
2011-06-22 12:24:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ההצעה שלי היא לחפש כרטיסי נסיעה בתשלום מראש, כמו כרטיס ויזה TravelMoney. בנקים מציעים אותם בשמות שונים, אז התייעץ עם שלך וראה מה יש להם. בעיקרון, מה שאתה עושה זה לפני שאתה עוזב לך לקנות מטבע מקומי של המדינה שאתה מתכנן לבקר בה (או רק דולר ארה"ב) והסכום הקבוע הזה זמין דרך הכרטיס החדש שלך. אתה יכול להשתמש בכרטיס זה כדי למשוך מזומנים בכספומטים מבלי שנפגע מדמי המרה בכספומט עצמו, או להחליק אותו במקומות סוחרים לתשלומים. לויזה יש גם מוקד סיוע עולמי שיכול להשיג לך כרטיסי החלפה, אם תאבד במקרה אחד כזה; ההפסד מוגבל בכל מקרה לסכום הכספים שהוקצה לכרטיס הזה.

מצאתי ששיטה זו הרבה פחות מייגעת מלהצטרך לשאת כמויות גדולות של מזומנים או לדאוג אם יתקבלו שיקים נוסעים . אם כרטיס נסיעות משולם מראש אינו זמין במטבע הרצוי, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשיג כרטיס נסיעות דולר ארה"ב ואז להשתמש בו כדי למשוך מזומנים; אתה מחויב בשערי המטבע הסיטונאי של ויזה בתוספת עמלת עסקה של 1-2% (תלוי בבנק שלך).

וואו, זה נראה אולי השילוב הטוב ביותר של כל ההמלצות בכרטיס אחד. תודה על השיתוף.
#13
+9
Peter Hahndorf
2011-11-20 01:58:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לכל הגרמנים בחוץ או לאנשים שיכולים לפתוח חשבון בנק, בנק ComDirect מנפיק כרטיס ויזה בחינם בו ניתן להשתמש בשתי המדינות ללא עמלות ושער חליפין טוב. השתמשתי בו ביותר מ -40 מדינות ומעולם לא נאלצתי לשלם עמלות מלבד פעם אחת בה משכתי שווה ערך ל -3 יורו בלבד. התשלום היה 16 סנט לערך.

זכור שבמדינות מסוימות אינך יכול להשתמש בכרטיסים מערביים כלל. מיאנמר, איראן וצפון קוריאה עולות בראש. בוונצואלה היית יכול להשתמש בכרטיסים שלך, אבל היית מקבל שער שהוא פחות מ 100% מהחלפת מזומנים של דולר אמריקאי ברחוב.

#14
+8
Michael Smith
2012-06-02 10:32:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדרך כלל אני משתמש בכרטיס כספומט כדי להשיג מזומנים באופן מקומי ובנוסף לשאת כמה דולרים כגיבוי שאוכל להחליף במידת הצורך. לאחרונה מצאתי דרך אחרת לקחת כסף למדינה שעוברת את המגבלה היומית של הכספומט ויכולה להיות עמלות נמוכות יותר בסכומים גדולים יותר - ווסטרן יוניון.

אתה יכול ליצור איתם חשבון באתר שלהם לפני הנסיעה שלך ולחבר אליו חשבון בנק - לוקח כמה שבועות לאמת באמצעות הפקדות קטנות לחשבונך (ואם אני זוכר נכון גלויה ל כתובת הבית שלך עם קוד סודי שעליך להזין באתר). אז אתה יכול לשלוח כסף לעצמי שלך באמצעות השירות (הזול יותר) של 3 ימי עסקים. התשלום היה 14 דולר עבור שליחת 2500 דולר לעצמי בפרו. פחות אם אתה שולח פחות. אתה אוסף את הכסף בכל משרד של ווסטרן יוניון באמצעות מספר בקרת הכסף מההעברה בתוספת הדרכון שלך כתעודה מזהה - בדרך כלל יש הרבה משרדי WU בעיר בינונית. בחרת בעת ביצוע ההעברה אם לקחת את הכסף כדולר או כמטבע מקומי. נראה כי שער החליפין היה בתוך 1% מהשער הטוב ביותר בחנויות להמרת כספים.

השוואת עמלה זו לדמי 5-12 דולר שאני מחויב בהוצאת מטבע זר של 300 דולר כספומט, זהו עסקה טובה יותר אם אתה יכול לתכנן מראש ורוצה סכום כסף גדול יותר לטיול הארוך שלך. השימוש בכרטיס כספומט להוצאת 2500 דולר עשוי להימשך 7 ימים לצבור את הסכום הכולל ולעלות בסכום של 35-84 דולר. שערי החליפין של הכספומט משתנים גם לפי בנק - בדרך כלל הם מרוויחים קצת כסף בשער החליפין (לדעתי 1-3%).

הערה: עמלת ה- WU עבור העברות מיידיות גבוהה בהרבה - יותר כמו 9% - אז אם אתה עושה זאת כדי לחסוך עמלות, הקפד לבחור באפשרות האטית יותר. גם כשאתה שולח את הכסף באופן מקוון, ייתכן שיהיה עליך לאמת את זהותך באמצעות הטלפון באמצעות רישיון הנהיגה בארה"ב. אני עושה זאת באמצעות סקייפ מהמחשב הנייד שלי.

מכיוון שוואב וכמה בנקים אחרים מחזירים את כל עמלות הכספומט ומשתמשים בתעריפים בין-בנקאיים, אני לא רואה שום ערך להמליץ על WU.
#15
+8
tricasse
2012-08-27 06:37:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

המחאות המטיילים מיושנות כמעט בכל מקום ובתשלום גבוה.

אם אתם זוג, לקחת ויזה עבור אחד ומסטרקארד עבור השני בדרך כלל לא יעלה יותר משניים מה אותו יצרן וזה מעשי, מכיוון שעמלות כספומט יכולות להשתנות מאוד בין בנק לבנק ועיר / מדינה לעיר / מדינה, בהתאם לרשת הכרטיסים המועדפת עליהם. במיוחד מחוץ לסלולרי, כלומר במרכז אסיה, אפריקה, ... זכור גם שבמדינות מסוימות כספומטים נדירים ו / או דקורטיביים בלבד, אפילו בערים גדולות.

באזור האירו, אם אתה יש לך כרטיס אירופי ב €, תשלום בכרטיס חיוב או אשראי אינו כרוך בעמלות, ולקחת מזומנים בכספומט או לבצע העברות בנקאיות אינה יקרה יותר מאשר במדינתך (בדרך כלל, אם יש לך בנק טוב, זה שווה 0 €).

מזומנים, בדולרים אמריקאים או יורו, בדרך כלל מקובלים או קלים לשינוי; אם אתה מפחד מכייסים (ובצדק במקומות רבים!), השתמש בחגורת כסף מתחת לבגדים שלך, זה מאוד בטוח. אל תשתמש 'בשקיות' כסף סביב צווארך - את השרשרת יהיה קל לחתוך לשודד. לחתוך את החגורה ולקחת אותה כשהיא מתחת למכנס / חצאית / ... זה הרבה יותר קשה!

במדינות מסוימות כמו אוזבקיסטן רגילות כסף מזומנים (ושקיות מזומן) בגלל האינפלציה השוק השחור, אך יש לזכור כי מדובר בשטרות מקומיים, ולא במטבע קשה! אל תראה כמה יש לך, אחרת תחשב כ'דולר על רגליים '.

אתה יכול גם לשמור שטרות חירום קטנים אך מספיקים במטבע' בינלאומי 'כמו USD או EUR במגוון מקומות / כיסים: אל תשים את כל הביצים שלך באותה סל.

כמובן, כל הדברים האלה פחות נחוצים באירופה או בצפון אמריקה, שם הגישה לכספומטים היא תכופה ומגוונים, ושבהם המון מזומנים (מלבד גרמניה) הם די חריגים!

#16
+3
user2471
2012-05-30 20:14:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink
 1. חישוב העלות המשוערת של הנסיעה.

 2. משוך 1/3 לפני היציאה והמרה בבנק המקומי שלך (שיכסה את ההסעה לנמל התעופה שלך , ארוחות ראשונות וכו ').

 3. כאשר נגמר לך המזומן, משוך בכל כספומט (כל יומיים או שלושה ימים, באופן אידיאלי לא באותו סניף).

 4. השתמש באופן אידיאלי בכרטיס האשראי שלך למזכרות ולקניות אחרונות לפני היציאה (זה ימנע את הצורך לשאת את כרטיס האשראי שלך ואולי תאבד אותו במהלך שהותך).

אני נושא את הכרטיסים שלי ומזומן באותה דרך לא משנה איפה אני נמצא.שינוי מיותר בשגרה הוא מה שמסתכן באובדן או בשכחה של דברים.
#17
+3
WGroleau
2018-02-27 18:33:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מצטער אם התגעגעתי, אבל אני לא חושב שמישהו הזכיר מנהג מקובל אצל סוחרים באירופה (ובכמה כספומטים): תוצע לך "הנוחות" בתשלום במטבע של מדינתך. מה שלא יהיה ברור מאליו (ולפעמים אפילו לא מוצג) הוא שהסוחר ו / או הבנק שלהם יקבל בונוס נוסף על ידי בקשת הבנק שלך יותר דולרים ממה שהם צריכים. לפעמים הם אפילו לא יציעו; הם פשוט עושים את זה ומקווים שלא תגרמו להם להחזיר את זה בחזרה. מנהל אחד של מקדונלד'ס אפילו אמר לי ל שהם נדרשים לעשות את זה.

לא מאמין שמישהו ילך למדינה אחרת ואז יאכל במקדונלדס?גם אני לא.אבל האוטובוס הוריד אותי בשעה שלוש לפנות בוקר וכבר צעדתי חמישה קילומטרים ומעלה בניסיון למצוא משהו פתוח.עם זאת, אני מעדיף להישאר רעב מאשר לתגמל מישהו שניסה לרמות אותי.
מקדונלדס היא לעתים קרובות האפשרות היחידה אם אתה רוצה להשיג משהו לפני 9 בבוקר.ויש להם וריאציות אזוריות בתפריט שלהם, ולכן לעתים קרובות אני מבקר אצלם כדי לראות את ההבדל.
השתמשנו במקדונלדס באזורים מסוימים שבהם שירותים נקיים היו נדירים.
הייתי מקומות בהם בתי הקפה עולים בהרבה על מסעדות, ואף אחד מהם לא נפתח לפני עשר.היה צריך ללמוד במהירות היכן נמצאים החריגים הנדירים!
#18
+2
cspirou
2013-07-20 23:14:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לחלק מהבנקים יש למעשה הסכמים בינלאומיים כדי לא לגבות עמלות זה מזה. לדוגמא: חבר בנק אוף אמריקה יכול להשתמש בכל כספומט BNP Paribas ללא עמלת כספומט ולהיפך. בכל מה שקשור לכרטיסי אשראי, יש כמה שיש להם אפס דמי עסקה זרים. שער החליפין עם כרטיסים די טוב אז הייתי מסתמך על זה לרוב ואשתמש במזומן יותר כמוצא אחרון. יותר כרטיסים מקבלים גם צ'יפס חכם. עד כה הכרטיס האמריקאי היחיד שמצאתי ללא עמלת עסקה זרה, ללא עמלה שנתית ושבב חכם הוא BA Rewards Card Rewards, אך יתכן שיהיה לכם מזל לקנות כרטיס אחר.

כשמדובר במזומן אני מוצא כי שער החליפין הטוב ביותר מוחלט מגיע מאדם שנוסע בדרך אחרת. תוכלו להחליף לפי שער השוק מכיוון שזה יועיל לשניכם. אחרת כספומטים הם הדרך ללכת. הימנע מ- TravelEx בכל מחיר! הם יעלו לכם הכי הרבה כסף. מכיוון שאני נוסע לעתים קרובות לאירופה אני מקפיד לחסוך ~ 150 אירו בפעם הבאה. זה מספיק כסף כדי להגיע למלון ותוספת במקרה חירום. יש לי להחזיק מעמד עד שאוכל להגיע לכספומט.

כיום (מאי 2016), ל- CapOne יש כמה כרטיסים ללא עמלת עסקה זרה, ללא עמלה שנתית ושבבים חכמים.
@LN6595 - מאז ההודעה שלי מספר הכרטיסים עם שבבים חכמים בארה"ב גדל מאוד. כמעט בכל הכרטיסים שלי יש צ'יפס עכשיו ולמעטים שלא יהיו צ'יפס בקרוב. באותה תקופה לקפיטל וואן לא היה שבב חכם אבל זה קיים עכשיו.
#19
+2
Raiana
2014-01-15 00:23:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי בבנק שלך (למשל: עם HSBC אתה יכול למשוך בחינם בכל HSBC בעולם), כרטיס האשראי שלך, המדינה שלך, המדינה אליה אתה נוסע וכו '.

למשל: אם אתה נמצא ביורו (עם אירו): לא תהיה לך שום עמלה.

בכל מקרה, עליך לבדוק את השותפות של הבנק שלך עם בנקים במדינה בה תבקר.

למשל: בצרפת, BNP Paribas יש שותפות עם Barclays בבריטניה, כך שתוכל למשוך פאונד בחינם

#20
+2
JTP - Apologise to Monica
2017-06-25 17:10:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בדיוק חזרתי מטיול בספרד (מארה"ב). אני מודה שתכננתי גרוע מבחינת מחקר מה אעשה להוצאות. כשעברתי לשנות את 100 הדולרים הראשונים שלי בקיוסק בשדה התעופה, קיבלתי כ -65 יורו, וזה היה נורא בהתחשב בשער החליפין של 1.12 דולר ליורו. בספרד גיליתי שכל מונית וחנות מקבלים כרטיסי אשראי. השתמשתי בכרטיס ככל שיכולתי, כשהטיפים היו השימוש העיקרי במזומן. פשוט בדקתי את הצהרת כרטיס האשראי שלי באינטרנט ומצאתי שהיא משתמשת בשער החליפין המדויק של היום, והוספתי עמלה של 1%. זה בעצם נתן לי עלות של 1.13 $ ליורו. אני יודע שה- OP שאל על איטליה, ויש סיכוי שמדינות אחרות שונות ממה שמצאתי. הייתי מתקשר גם למנפיק כרטיסי האשראי שלך כדי לאשר את עמלת ההחלפה, אבל אפילו 5% היה טוב יותר ממה שקיבלתי בדוכן החליפין. הדוכנים בספרד נתנו מבצעים גרועים דומים. חילופי דברים גרועים בתוספת תשלום.

ערוך - בדיוק קיבלתי חשבון מכרטיס אחר שאני נושא. שער החליפין היה זהה, השער באותו יום, אך העמלה שנוספה הייתה 3%. אני ממליץ בחום לפנות למנפיק הכרטיס ולאשר את העמלות שהוא גובה.

קיוסקים בשדה התעופה תמיד נותנים תעריפים נוראיים ויש להשתמש בהם רק כמוצא אחרון וכדי שכמויות קטנות יעלו עליכם עד שתמצאו איפשהו עם מחיר טוב יותר.
ברוב שדות התעופה יש כספומטים, אז למה ללכת לסולפרית אפילו בכמות קטנה?כשאני מגיע לארץ שאין לי כסף במזומן, אני מחפש כספומט ומקבל מספיק לשבוע.ללא עמלה;שער חליפין נכון.
#21
+1
JonathanReez
2016-11-22 13:40:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי בעיקר מאיפה אתה נוסע וכמה טובים הבנקים באזור שלך:

 1. אם יש לך חשבון בנק שגובה עמלות נמוכות על משיכות כספומטים בינלאומיות ותשלומי מטבע חוץ, עדיף לך רק להשתמש בכרטיס שלך. לא משנה מה שער החליפין שתקבל עבור הדולר שלך כנראה שלא יהיה טוב יותר מהשער בכספומט.

 2. אם לבנק שלך אין אפשרות עמלה נמוכה, אני מציע לפתוח חשבון וירטואלי עם Revolut. זהו כרטיס בנק בתשלום אפס אשר זמין לכל תושבי אירופה וצפון אמריקה מבלי לבקר במשרד פיזי. אתה מזמין אותה באמצעות אפליקציה, מקבל אותה בדואר ואז ממלא אותה בכרטיס הרגיל שלך (ב- EUR / GBP). Revolut היא גם נהדרת מכיוון שהיא גובה את השער הבין-בנקאי עבור כל עסקות במטבע חוץ ובדרך כלל זהה להעברה.

 3. אם אתה מעדיף מזומן רק לצורך העניין , הישאר עם USD כמטבע המקובל ביותר בעולם.

מעבר לאופציה שתבחר, אני ממליץ לקבל לפחות 200 $ במזומן חירום. אתה אף פעם לא יודע מתי אתה זקוק לכך.

ויש לזכור שהתשובה לעיל חלה רק על מדינות / אזורים שיש להם כספומטים ואשר אין להם שוק מטבע שחור. אז אם אתה מתכוון לנסוע לוונצואלה, אוזבקיסטן, קובה וכו ', בקרוב, הישאר במזומן.

הטענה של רבולוט "נחתה בארה"ב" היא הייפ.הם עדיין בתהליך הגשת הבקשה.אותו דבר לטענתם להיות בנק אמיתי כשהם רק הגישו בקשה.התחרות שלהם, Denizen.io, אשמה באותה מידה בהייפ לא ישר.עם זאת, נראה שרבולוט הוא משאב טוב, אם אתה שומר גרגיר מלח בהישג יד.
#22
  0
Kenny LJ
2014-08-27 16:45:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה מגיע מארה"ב, קבל חשבון CapitalOne 360 ​​בודק (לשעבר INGDirect).

באמצעות כרטיס החיוב תוכל לבצע משיכות כספומט עם עמלות אפס המוטלות על צד ארה"ב. (העמלות האפשריות היחידות הן על ידי הכספומט / הבנק המקומי. הניסיון שלי הוא שמדינות מפותחות = קל למצוא כספומטים ללא תשלום; מדינות מתפתחות = קשות.)

מניסיוני זה ללא ספק העלות הגבוהה ביותר -דרך יעילה להביא את כספך. שער החליפין תמיד טוב לפחות כמו כל דבר שאתה יכול לקבל מחליף כסף. דוגמה: בזמן שהייתי במקאו לאחרונה קיבלתי שער של 1 דולר ארה"ב = 7.967 MOP. אפילו בשוק תחרותי מאוד של מחליפי כספים, שיעור אחד שראיתי היה 7.872, או כ -1.2% פחות גרוע. כספומטים בתאילנד בדרך כלל גובים 180 באט תאילנדי (או 5.64 דולר ארה"ב) --- אתה עדיין תחסוך כסף על ידי משיכה מהכספומט, במקום להחליף את הכסף שלך עם מחליף כספים.

למותר לציין כי משיכות כספומט היו היתרון הנוסף של להיות בטוח ונוח יותר מאשר לסחוב הרבה מזומנים או המחאות מטיילים.

עם חשבון זה, אתה יכול גם לבדוק באופן מקוון באופן מיידי כמה דולר הופחת בדיוק עבור סכום ה- X המקומי שלך משיכת מטבע. אז אם תרצו, תוכלו אפילו לבדוק את המים על ידי משיכת כמות קטנה ראשונה ולראות מה השיעור. אם זה גרוע משיעור החלפת הכסף המקומי (שמעולם לא חוויתי), אז אתה יכול ללכת עם מחליפי הכספים.

P.S. אי הנוחות היחידה בכרטיס CapitalOne היא שאתה יכול למשוך סכום מקסימאלי של 500 דולר ארה"ב ליום בלבד.

P.P.S. ככל הנראה יש עדיין כרטיסים ללא תשלום עבור משיכות כספומטים בינלאומיות, אך זה הכרטיס שאני מכיר. הייתי מעוניין מאוד ללמוד על כרטיסים דומים אחרים.

צ'רלס שוואב מציע כרטיס כזה. https://www.schwab.com/public/schwab/client_home
ושוואב מחזיר את העמלות של הבנק השני.והגבול היומי שלהם גבוה בהרבה מרובם.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...