שְׁאֵלָה:
כיצד אוכל להגן על ציוד המצלמה במטען מסודר?
HedgeMage
2011-06-22 22:48:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אמנם אני בדרך כלל לוקח את ציוד המצלמה שלי לנשיאה כשאני טס (בתוך ארה"ב), אבל זה לא תמיד אפשרות (מטוס קטן שבו אסור לבצע מטען מלבד הארנק שלי, לנסוע עם יותר מדי מחשב / ציוד מצלמה כדי להעביר את הכל וכו ').

בפעם האחרונה שבדקתי את ציוד המצלמה שלי, הוא הוחזר למקרה באופן שגוי לאחר (אני מניח) שנעשה חיפוש, וגרם לשבירה חמורה מאוד. אמנם "לשם כך נועד הביטוח" בהחלט חל, אך הצורך לנסות להחליף מצלמה בהתראה קצרה במהלך נסיעה הוא אי נוחות שהייתי מעדיף להימנע ממנה.

האם יש דרך שאני יכול לבדוק משהו כזה עדין / יקר מבלי שזה נהרס? אם לא, האם אני יכול לפחות להפחית איכשהו את הסיכוי לנזק גדול?

הבהרה:
יש לי כבר מארז מצלמה טוב. הבעיה התרחשה כשאנשי שדה התעופה לא היו יכולים להיות מוטרדים להחזיר את המצלמה כראוי (אני מניח שהתיק נבדק לאחר שבדקתי אותה) ובמקום זאת קרעו חלק מהמחיצות המרופדות, דחסו אותם לחלק אחר בתיק, ונתקע את המצלמה בצורה לא נכונה. בלי שום ריפוד כדי למנוע את תנועתו, ונתקע בצד התיק כפי שהיה, המצלמה נשברה במהלך מה שאולי היה טיפול בכבודה רגילה במהלך ההובלה.

קשורים http://travel.stackexchange.com/questions/89/how-to-insure-checked-lbag
עשו כל שביכולתכם בכדי להמשיך את מה שאתם יכולים - במיוחד עדשות.הייתי בודק מחשב נייד וכל דבר אחר לפני שאני בודק מצלמה.פריטים מסומנים נופלים בדרך כלל מטר - זה קריפטוניט לאופטיקה.אפילו להזמין טיסות שונות בהתבסס על היותן זמינות - מה יותר טרח במצלמה שבורה או בטיסה אחרת?
ארבע תשובות:
#1
+21
LessPop_MoreFizz
2011-06-23 03:57:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קנה אקדח.

לא באמת. אתה יכול לקנות אקדח התחלה (אתה יודע, מהסוג המשמש לאותת תחילתו של מרוץ) תמורת פחות מחמישים דולר. על פי תקנות ה- TSA, כל מקרה המכיל כלי ירייה נבדק בעת הצ'ק-אין ואז נעול ו עקוב אחר במהלך המעבר. משמעות הדבר היא כי התיק שלך לא ייעשה חיפוש אלא תחת פיקוחך הישיר, ויתבצע מעקב הרבה יותר בזהירות מרוב התיקים המסומנים. פירוש הדבר שתקדיש זמן נוסף לביצוע צ'ק-אין בשדה התעופה, אך שקט נפשי שווה את זה אם אתה בהחלט חייב לבדוק חפצים יקרי ערך.

מתקנות ה- TSA:

אקדחים למתחילים - ניתנים לנשיאה רק כמטען מסודר ויש להוריד אותם, לארוז אותם במכולה נעולה בצד קשיח, ולהצהיר בפני חברת התעופה בעת ביצוע הצ'ק-אין. קראו את מדור התחמושת & לנשק חם.

אשר בתורו כתוב:

  • על הנוסעים להכריז בפני חברת התעופה על כל כלי הנשק, התחמושת והחלקים במהלך ביצוע הצ'ק-אין דלפק הכרטיס. . יש לנעול את המכולה. מיכל נעול מוגדר כמי שמאבטח לחלוטין את הגישה לנשק. לא ניתן להעלות על המטוס מקרים שניתן לפתוח במאמץ מועט. התקנות הפדרליות אוסרות על מקרי נשק נעולים (או על מקרים עם מנעולים שבורים) בכלי טיס.
  • TSA בודקת את כל תיקי הנשק ליד דלפק הכרטיסים. על המטיילים להישאר באזור שנקבע על ידי מפעיל המטוס או נציג ה- TSA לקחת את המפתח בחזרה לאחר פינוי המכולה לתחבורה. אם מטיילים אינם נוכחים וקצין הביטחון חייב לפתוח את המכולה, TSA או חברת התעופה יעשו ניסיון סביר ליצור קשר עם הבעלים. אם לא נוצר קשר, המכולה לא תוצב על המטוס.
מעניין, אני בספק אם אותו הדבר יעבוד לנסיעות לחו"ל?
@Abarax: זה תלוי לחלוטין בתקנות המקומיות לאן אתה מתכוון לטוס. אם קצה אחד של הטיול שלך נמצא בארה"ב, הטיסה שלך תצטרך לציית לרגלי ה- TSA, כך שכל עוד פעולה זו אינה מתנגשת עם הרשויות המקומיות למשל ... צרפת, אתה בהחלט יכול להשתמש בה כדי לטוס. מפריז לניו יורק. מכיוון שאקדח מתנע אינו למעשה * נשק *, הוא אינו נוגד את אותם סוגים של חוקים שאקדח אמיתי היה, אך ככל הנראה יש עדיין מגבלות שיש להיזהר מהם. בדוק תמיד מה הכללים המקומיים לאן שאתה מתכוון לטוס!
זו באמת התשובה המקובלת? השאלה לא הייתה ממוקדת בארה"ב, אך התשובה היא בהחלט. לקחת אקדח איתך הוא ענק לא-לא עבור מדינות רבות, ועשוי לראות אותך מסורב כניסה ליעד אם אתה טס בינלאומי.
@jozzas: זכור, אקדח למתחילים הוא * לא * אקדח - בעוד שהוא מוגבל על ידי אותם כללי טיסה, הוא * אינו * כלי ירייה, ובדרך כלל אינו כפוף לחוקים המסדירים אותם. לדוגמא, למעט כמה דגמים ספציפיים (הניתנים להמרה לסיבובי אש חיים), אקדחי המתנע הם חוקיים לחלוטין ואינם דורשים רישוי, רישום או תיעוד מיוחד אחר ברוב המדינות. בעוד שהתקנות המקומיות * משתנות * (למשל, בבריטניה יש לצבוע את האקדח בצבע בהיר), כמעט שלא הייתי קורא לזה ענק לא-לא. כמו תמיד, הכינו שיעורי בית!
החוק אינו רלוונטי למעבר מעבר לתיק רגיל - החוק הרלוונטי הוא USC 18 922 (ה): "שום נושא משותף או חוזה לא ידרוש או יגרום להצבת כל תווית, תג או הודעה בכתב אחרת. החלק החיצוני של כל חבילה, מזוודות או מכולה אחרת שחבילה, מזוודות או מכולה אחרת מכילה כלי ירייה. "
ודבר נוסף הוא ש"מארז האקדח "(המזוודות שלך) צריך לעמוד בכל החוקים הרלוונטיים לצורך חוסן ואיתור, כך שאתה מקבל תיק אקדח גדול ויקר באמת ושם את התחתונים שלך בתוכו, או שאתה נרתיק אקדח קטן ונעול ייכנס למזוודה הרגילה שלך, והמזוודה הרגילה שלך לא תהיה בטוחה יותר ממה שהיתה אחרת.
גם אם אקדח התחלה אינו אקדח, מדינות רבות אוסרות על סיפון פריטים 'בצורת אקדח' או אפילו 'בצורת כדור'. זה אולי טיפ טוב לארה"ב, אבל אני לא יכול לראות שזה עובד בכל מקום.
למעשה, אם אתה נוסע לארה"ב, אתה אפילו לא צריך את האקדח. סבב תחמושת חי בודד בתיק בטיחות מתכת קטן יספיק, ובחורי ה- TSA יצפו בזה * כמו נץ *. קליעים קלים יותר להשגה ופחות מוסדרים מאשר אקדחים, ולכן זה מרחיב את רשימת המדינות ממנה אתה יכול לעשות זאת.
למרבה הצער שמעתי כי ה- TSA לעיתים קרובות אינו מציית לכללים אלה. הם מחפשים בתיק שלך איפה שהם רוצים, אתה מספק את המפתח או השילוב או שהתיק לא עף.
@jozzas הרעיון הוא אכן שהאקדח שבמזוודותך מחייב את המזוודה שלך - במלואה_ להיות חסון ונעול.זו תכונה ולא באג, כי עכשיו התוכן של כל המזוודה שלך מוגן על ידי מנעול _פרופ__ (במקום נעילת TSA דקיקה).
@LessPop_MoreFizz כדאי להוסיף סרטון של אחד מהשיחות המצוינות של Deviant Ollam בנושא, כמו [זה] (https://www.youtube.com/watch?v=mGjddG5Owsc).
#2
+10
silent1mezzo
2011-06-22 22:53:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אף על פי שלוקח את זה כהמשך, זה באמת הדרך היחידה להבטיח נסיעות בטוחות כמו שאמרת, לפעמים זה לא אפשרי.

אם אתה לא יכול לקבל את זה כממשיך, הייתי מציע להשקיע במקרה המיוצר במיוחד עבור מצלמות. משהו כמו אפסים למצלמות אלומיניום של Halliburton אלומיניום אמור לעזור להגן עליו מפני טיפול גס.

enter image description here

#3
+9
John Lyon
2011-06-23 03:25:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אנשי מקצוע משתמשים במקרים מחוספסים ועמידים למים כמו מארזים של שקנאי. זו היא דוגמה טובה למשהו שיתאים לנשיאת ציוד מצלמה. מקום העבודה שלי שולח ציוד רגיש בכל רחבי העולם במקרים כאלה. הם לא זולים, אבל אם יש לך מספיק ציוד מצלמה שלא תוכל להמשיך את הכל איתך, אתה כנראה יכול להרשות לעצמך תיק.

#4
+2
Count Iblis
2017-07-30 17:57:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שציין כאן, האופן שבו האישה מטפלת במזוודות בסרטון עושה את עבודתה ב 100% נכון:

ודבר אחרון, אתה צריך לצפות שהתיק שלך יושלך מסביב, טיפה של 3 מטר זה לא עניין גדול. יש לשלוח חפצים עדינים עדינים או לקחת אותם למטוס. שום בקבוק לא יישבר בכלל עם הטיפול הזה אם הוא היה עטוף. זה לא עניין גדול אני מצפה שהתיקים שלי ייזרקו מסביב אז אל תשתגעי שהתיק שלך נזרק. זו הסיבה שמדובר במזוודות.

משמעות הדבר היא כי מצלמות שאינך יכול לקחת כמזוודות נשיאה, צריכות להישלח רק כמטען. למרות שניתן לארוז אותם כך שיוכלו לעמוד בטיפול מחוספס במובן זה שהמצלמה תפעל כאשר היא מופעלת וממבט ראשון התמונות ייראו בסדר., גלי ההלם הנעים דרך המצלמה עלולים לגרום ליישור עדין מאוד של המיקוד האוטומטי. המערכת עוברת, מה שגורם למיקוד אחורי או קדמי. אמנם ניתן לתקן בעיות כאלה על ידי כיול מחדש של מערכת המיקוד האוטומטי, אך ייתכן שתבחין בבעיה רק ​​כשאתה חוזר בבית ולעבד עבודות עיבוד לאחר התמונות שלך, ולראות אותן בהגדלה מלאה. בעת צילום התמונות יתכן שלא ניתן יהיה להבחין בחדות בהגדלה מלאה בגלל רעש שאתה מתכנן לבטל באמצעות ערימת תמונות כשאתה בבית.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...